П’ятниця
24-04-19
23:41

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Як вибрати готель

Як вибрати готель

Ура, заяву про відпустку підписано, зовсім скоро довгожданий відпочинок! Залишилося тільки купити тур, і можна збирати валізи, і купити новий купальник, і зробити ще купу непотрібних, але приємних дрібниць ...
Як вибрати готель І от для покупки туру ви приходите в агентство. Якщо ви вже вибрали, яку країну ощасливити своїм перебуванням, то наступним пунктом у списку буде вибір готелю. І якщо театр починається з вішалки, то відпочинок - з ресепшн. Всі інші компоненти: такі, як переліт або переїзд, трансфер, екскурсії - можуть виявитися чудовими, але жити-то доведеться саме в готелі, а не в літаку або екскурсійному автобусі. Це те саме місце, яке повинно бути максимально комфортним у будь-якій поїздці, не кажучи вже про такі країни, як Єгипет чи Туреччина, де турист часто виявляється в обмеженому просторі готелю протягом усього періоду перебування в країні (якщо не вважати рідких вилазок в курортний центр або на екскурсію). Численні незадоволені відгуки про готелі, якими рясніють сайти з туристичною тематикою, мимоволі насторожують.

Давайте подумаємо, як уникнути зіпсованого відпочинку. У Європі, і особливо в Північній Америці, вже давно більшість поїздок бронюється туристами самостійно через спеціальні системи бронювання або безпосередньо у виробників послуг. Це свідчить про те, що люди досить грамотні в цьому питанні і часто не мають потреби в турагентстві. На щастя, у нас теж є такі туристи, які приходять, щоб купити тур, і впевнено говорять, який саме готель їм потрібен. У них рідко бувають погані відгуки після відпочинку, так як вони точно знають, чого хочуть і що отримають у результаті. Туристична грамотність дуже корисна в житті людини, не з чуток знає про закордонні подорожі.

До речі, про грамотність. Кілька слів про те, чим відрізняються поняття «туристичне агентство» і «туроператор». Туроператор - це виробник продукту. Він збирає туристичний пакет з таких компонентів: готель з харчуванням або без, переліт (переїзд), страховка, трансфер аеропорт-готель-аеропорт і віза (якщо потрібно). На те, щоб перераховані компоненти стали реальністю і, бажано, приємною для всіх, витрачається велика частина зусиль туроператора. А турагентство в цій схемі - його партнер, що продає тури приватним особам. Тобто один робить, інший продає.

Зараз, правда, у багатьох туроператорів є власні точки продажу. Але турагентств все одно більше, вони хороші тим, що теоретично можуть продавати тури будь-якого туроператора. У принципі, ви можете вибрати туроператора самі, прийти в агентство і сказати, що хочете відпочивати тільки з TEZ Tour, або Pegas Touristik (це ні в якому разі не реклама, це приклад), або з кимось ще. І вони продадуть вам тур саме цього туроператора і допоможуть вибрати готель.

Є кілька важливих моментів при виборі готелю, про які потрібно пам'ятати.

Питання довіри

Ми звикли довіряти фахівцям. І це правильно. Але не треба сліпо вірити всьому, що вам говорять в турагентствах і пишуть у рекламних проспектах. Не секрет, що за бажання продати товар менеджер може щось недосказати, що якось прикрасити, а може елементарно не знати правди. Ми тут, а готелі десь там, за тридев'ять земель, і фізично неможливо, якщо ти менеджер широкого профілю, пам'ятати всі нюанси всіх готелів. Так що, якщо єдиний коментар, яким ділиться менеджер, це непевне: «Ну нормальний готельчик, скарг начебто не було ...», то варто ще раз подумати, щоб не стати цим самим першим скаржником.

А якщо ви прийдете в офіс продажів туроператора, де всі менеджери не один раз побували в країні та оглянули всі готелі, то тут є ризик, що вам запропонують не те, що вам насправді потрібно, а те, що є у них в наявності на даний момент. Довіряти відгуками «бувалих» туристів на сайтах теж не варто. Занадто мало там об'єктивних оцінок. Було подружжю у відпустці добре, от і написали вони захоплений відгук, а якщо лаялися весь тиждень поспіль, то можете собі уявити, яке враження від відпочинку вони привезли з собою. Про особисте життя вони вам подробиці не напишуть, зате «відірвуться» на описі готелю. Шукайте раціональне зерно, відділяючи його від полови емоцій.

Сайт готелю

Обов'язково, просто обов'язково потрібно подивитися сайт готелю. Якщо у готелю немає сайту, і на те немає видимих причин (наприклад, готель отримує нову категорію і, відповідно, переробляє сайт, про що буває заявлено на домашній сторінці), то слід насторожитися. У наш час майже у кожного поважає себе готелю є сторінка в Інтернеті. Знайти її можна самостійно, задавши назву цікавить вас готелю в пошуковику www.yahoo.com (наприклад, three corners ocean view hotel el gouna). По-мою суб'єктивну думку, але на підставі багаторічного досвіду, можу сказати, що це найкраща пошукова система при пошуку сайту готелю.

Обов'язково додайте слово «hotel» та пункт призначення. Правильне написання міста або курорту дуже важливо. Може бути, я пояснюю для кого-то зовсім прості речі, але скільки разів я стикалася з тим, що навіть самі менеджери турфірм відчувають труднощі з пошуком сайту готелю. Так що будьте уважні і не спитайте власне сайт готелю та його подання в одній з онлайнових систем бронювання, таких, як www.tripadvisor.com або www.orbitz.com, які теж не завжди об'єктивні. Хоча, якщо господар готелю все-таки недалекоглядно пошкодував кошти на власний сайт, то хоч щось дізнатися про це передбачуваному місці відпочинку можна саме в цих системах, а також на офіційних сайтах курортів і населених пунктів.

Так, а для чого нам його так старанно шукати? Є кілька моментів, на які варто звернути увагу. По-перше, це фотографії, вони ж особа готелю. Як правило, ця особа відображає характерні особливості - або це маленький, затишний готельчик зі смішними картинками на стінах, або це якесь безлике будинок, який, під яким вдалим кутом його ні фотографуй, все одно демонструє потворну архітектуру 70-х або 80 - х років. Відразу можна зробити далекосяжні висновки.

Далі на сайті, як правило, є контакти - це телефон, який можна залишити родичам та шефу про всяк випадок (це набагато вигідніше для вас, так як всі питання по недоробленим перед відпусткою справах будуть обговорюватися на гроші компанії, а не на ваші особисті) , та адреса електронної пошти, за яким можна задати, які вас цікавлять. Англійською, зрозуміло. Знову ж таки, пристойний готель найчастіше чемно відповідає протягом 2-3 днів.

І, нарешті, на сайті часто бувають перераховані категорії номерів, які має готель. Ну якщо немає у нього номерів з ліжком king size (двоспальне ліжко самого великого розміру), значить, немає, і вимагати їх можна скільки завгодно, але безглуздо. Доведеться обійтися невимовно сумної категорією twin (дві окремі ліжка середнього або невеликого розміру).

Або, навпаки, на сайті є інформація про прекрасну категорії - номері з видом на море. Тут нюанс. Якщо цей номер дорожче, ніж номер без виду на море, то можна сміливо вимагати підтвердження виду на море у агентства, і те, якщо у туроператора, з яким працює агентство, підписаний з цим готелем відповідний контракт про спеціальною ціною за вигляд на море. Якщо ж ціна одна і за вигляд на морські гладі не будуть доплати, то можна тільки відправити побажання в готель, що вам потрібен саме вид на море. Побажання своє висловіть в тому місці, де ви купуєте тур, і необхідно добитися, щоб воно було заздалегідь відправлено в готель в письмовому вигляді.

Багато агентств не чекають милості від туроператорів, які, як відомо, рідко слухають індивідуальним прохання, тому що спеціалізуються на масовому туризмі. Агентства пишуть не туроператору, а в готель безпосередньо і при наявності підтвердженої броні домагаються від готелю відповіді. Не буду розповідати, скільки поту і сліз це коштує агентству, але зробити це реально. Результат буде позитивним у 50% випадків, тому що те, що не сплачено, гарантувати не можна. Такий ось закон життя. Якщо ж ви не уявляєте собі, як можна жити в готелі без виду на море, то залишається ще можливість спробувати щастя на місці - попросити про це при заселенні. Відсоток удачі той же.

До речі, якщо горезвісний вид на море все-таки підтверджений, це теж не означає абсолютної перемоги над обставинами. Був у мене випадок, коли за чудовий в сенсі сервісу і всього іншого готель в Еміратах були заплачені шалені гроші, в тому числі і доплата за Sea View. Проте вже у день заселення туристка дзвонить мені і каже, що з балкона море видно, тільки якщо встати навшпиньки і сильно звісити з балкона. Подібна процедура, погодьтеся, вимагає певної фізичної підготовки, якій мої туристи не мали. Після нетривалих дебатів на наступний день (!) Готель надав їм нормальний номер.

Ситуація з категорією номера і вигляду з вікна стосується всіх додаткових послуг. Це і запит на два номери поруч, і наявність балкона, і проживання в конкретному корпусі готелю, та номер для курців / некурящих.

Розташування готелю

Це безумно важливо, і на це відразу варто звертати увагу. Власне, з цього і слід починати як при розмові з турагентством, так і при самостійному перегляду інформації про готель. Яким би не був прекрасним готель, але якщо він розташований за кілометр від пляжу, або у нього немає своєї території, а навколо жваві міські вулиці, чи він знаходиться в сумнівному районі, ви повинні про це знати заздалегідь, а не виявити як сюрприз на місці.

Колись давно я перший раз збиралася до Парижа і вибрала готель на площі Пігаль. Про нього було написано, що він недалеко від центру, і що це дуже знаменита площа, і навколо багато визначних пам'яток. Дійсно, назва «Пігаль» було на слуху, і я його радісно забронювала запропонований номер. Вже під час поїздки в машині в готель почалися дивні речі. Коли шофер почув адресу, він запитав, а чи дійсно ми хочемо в цей готель, може бути, нас відвезти в який-небудь інший? На наш стурбований питання, в чому справа, він стримано відповів, що район не дуже хороший. І це м'яко сказано! Популярність цієї площі, на яку я так легковажно «купилася», була, м'яко кажучи, не найкращою - цей район відомий в Парижі як квартал червоних ліхтарів, де майже кожен будинок - це або секс-шоп, або піп-шоу, або підозрілий бар з неодягнений дівчатами за стійкою. Загалом, все, що ви тільки можете собі уявити в цьому сенсі, там було. Плюс натовп шахраїв, цілячи на кишені. Увечері на цих вулицях дуже незатишно, якщо, звичайно, ви не шукаєте пригод. Крім того, готель був досить далеко від центру, що теж було незручно. Загалом, розташування і ще раз розташування!

Корисний питання, яке стоїть неодноразово уточнити при виборі готелю біля моря, це на якій лінії від пляжу він знаходиться, і що в цьому випадку розуміється під першою або другою лінією. Іноді другою лінією називають не готель, розташований безпосередньо за готелем на першій лінії, як це прийнято вважати, а що знаходиться невідомо де, і до моря 2:00 лісом. У разі сумнівів врятує карта узбережжя з розміченими на ній готелями. Обов'язково вимагайте таку карту або шукайте її в Інтернеті, вони існують практично для всіх курортів.
Якщо ви не збираєтеся проводити весь час на пляжі, а плануєте вибиратися в люди, то варто звернути увагу, де «люди» і де ваш готель. Наприклад, проживаючи в одному з готелів у південній частині Гоа, досить проблематично добиратися на тусовку в північну частину штату. Їхати близько години, це недешево, а які в Індії водії! Стрітрейсери нервово курять в стороні. Хоча, кажуть, що аварій у них практично не буває ...

Однак вибирати готель вам, і вирішувати вам, так що будьте уважні, дізнайтеся подробиці заздалегідь, і все у вас буде добре!


[09-11-01][Все для туристів]
Сувеніри – Додому? (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Білорусь: сільський туризм (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Морські круїзи знову в моді (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Білорусі 2 (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 980 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: