Вівторок
18-09-18
15:38

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Індустрія секс-туризму: міф чи реальність?

Індустрія секс-туризму: міф чи реальність?

Авантюризм курортного роману ... Чи не він залишає самі незабутні спогади про проведений відпустці? Чи не його ми в таємниці чекаємо, вирушаючи в чергову подорож? Погодьтеся, що є щось неймовірно інтригує в новому знайомстві в оточенні морських або екзотичних пейзажів.
Індустрія секс-туризму: міф чи реальність? Нові відносини самі по собі дарують нам високі емоції, а присмачені благодатним кліматом курорту чи просто чужої країни, вони стають одними з найяскравіших в нашому житті. Неминуча ж швидкоплинність в більшості випадків подібних відносин, скутість в лещата часу, відпущеного на відпочинок, підганяє розвиток відносин, змушує закоханих танцювати свій танець любові як в останній раз. Від цього курортний роман схожий на яскраву короткий спалах, якій навряд чи судилося повторитися або розгорітися до сімейного вогнища. Але зате, збираючись у чергову відпустку, всередині живота ми явно відчуваємо лоскотання від крил неіснуючої метелики і, відпускаючи свої почуття на волю, іноді самі собі боїмося зізнатися, що чекаємо, сподіваємося на нове бенкет швидкоплинного танцю курортної любові.

Туристичні оператори Таїланду давно зрозуміли, що можна непогано заробляти на задоволенні вищезгаданого очікування мандрівника. Навіщо відправлятися в подорож у сліпій надії на нові романтичні відносини? Адже в результаті ми можемо витратитися на відпустку, але бурхливий курортний роман так і не отримати! А що, якщо романтичні відносини включити у вартість туристичної путівки і надати цю послугу мандрівникові гарантовано?От за втілення цієї незвичайної ідеї і взявся Таїланд, зробивши її родзинкою свого національного туризму. І це зовсім не проекти, про які ми читаємо в знаменитому романі «Платформа» француза Уельбека! На сьогоднішній день сексуальний туризм - вже реальність. Будь-який з нас має можливість придбати путівку в той же Таїланд і гарантовано отримати по прибуттю супутника протилежної статі на весь час перебування в екзотичній країні. При цьому вельми зручно і примітно, що в одній особі Ви отримуєте гіда по місту-країні, приємного співрозмовника, здатного познайомити Вас з національною культурою, розділити трапезу в місцевому ресторані, і, звичайно ж, полум'яного коханця. При цьому Ви не зобов'язані нічого платити за вищезгадані послуги. Вірніше все вже було сплачено Вами під час придбання путівки.

«Це ж легалізована проституція, торгівля пороком!», - Вигукне обурений читач. Але погодьтеся, певною мірою ідея не така вже й страшна. Особливо, якщо врахувати, що у світі дуже багато самотніх чоловіків і жінок, у яких особисте життя не складається з тих чи інших причин. Такий курортний роман у дусі "все включено" міг би стати справжньою віддушиною в житті, підняти життєвий тонус таких людей, підвищити їх самооцінку. Нерідко до сексуального туризму вдаються навіть усталені закохані пари, які бажають урізноманітнити своє інтимне життя, спробувати секс утрьох, наприклад.

Але не все так просто в цій привабливою каруселі сексуального туризму.

По-перше, Таїланд славиться своїми дешевими операціями по зміні статі. Країна просто кишить травесті, трансвеститами, гермафродитами. Немає зовсім ніякої гарантії, що Ваша «супутниця», надана Вам у повне розпорядження на додачу до путівки, ще не так давно не була чоловіком або навіть не є ним і зараз.

На вулицях Таїланду нерідко можна зустріти групи зухвало одягнених людей з помітними мейк-апамі, що пропонують за монету продемонструвати Вам свою стать. При цьому здивований турист до самого останнього моменту перебуває в здивуванні, хто ж перед ним: чоловік чи жінка.По-друге, рівень життя в країні настільки низький, що, як правило, дівчата, що працюють в сексуальному туризмі, йдуть на це тільки заради їжі, якої Ви ж будете пригощати їх у місцевих ресторанах, а всі вершки від проданої Вами путівки розділять між собою власники бізнесу. Жалісливим туристам часто буває шкода своїх послужливих «супутниць», і вони платять їм гроші додатково, незважаючи на те, що послуги секс-гіда вже були оплачені під час придбання путівки.По-третє, одна справа, коли чоловік середніх років отримує по прибуттю в Таїланд свою оплачену супутницю. Така пара виглядає цілком гармонійно, але країна наповнена літніми чоловіками (дуже багато німців), які з розплилися від посмішок і гордості особами розгулюють по вулицях під руку з молоденькими тайками - майже підлітками. А це вже дещо спотворює привабливої сексуального туризму.По-четверте, ніхто ще не відміняв СНІД та інші венеричні захворювання. І в країні з цим ситуація дуже неблагополучна. За приблизними підрахунками в секс-індустрії в Таїланді зайнято більше 1 млн. чоловік. При цьому не дивно, що країна займає одне з лідируючих місць за кількістю хворих на СНІД. Крім СНІДу, в Таїланді великий ризик захворіти на гепатит А, гепатит Б, малярією і японським енцефалітом.

Піддаватися чи модним віянням, випробувати на собі всі принади доступною нині індустрії секс-туризму або відпочивати по-старому, насолоджуючись самим подорожжю і новими враженнями від нього - справа суто індивідуальна. Але кинута кимось із користувачів інтернет-форумів фраза «після відрядження до Таїланду я взагалі ні в чому не впевнений» вже стає крилатою стосовно сексуальності в сучасному суспільстві ...


[10-02-16][Все для туристів]
Велике гуцульське весілля (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Литва: країна цепелінів і смаженої селери (0)
[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Чорногорія: морська і гірська (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Бразилія: кухня (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-17)
Переглядів: 726 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: