Четвер
18-09-20
14:18

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Стефанія

Значення і походження імені Стефанія: вінок, вінець (грец.). У минулі століття в Росії ім'я нерідко траплялося в іншій своїй транскрипції - Степанида.

Енергетика і Карма імені: в енергетиці імені Стефанія в першу чергу кидаються в очі такі якості, як рухливість і експансивна імпульсивність. Експансивна з тієї причини, що центральний склад імені - фанія - припускає не тільки гостру чутливість до зовнішнього впливу, але й дуже активну реакцію у відповідь, яка легко може перевершити що викликала цю реакцію причину. Адже не дарма останнім часом в побут міцно ввійшов термін "фани", який визначає явно непомірних шанувальників чого-або кого-небудь, і готових з будь-якої мухи виростити чудової слоника, а то й самого цього слоняру!

Звичайно, показушна експансія сучасних "фанів" жодним чином не пов'язана з ім'ям Стефанія, це всього лише співзвуччя, але в тому-то й річ, що немає в світі просто співзвуч. Кожне слово має свою енергетику, спробуйте, скажімо, придумати яку-небудь абстрактне прізвисько людині - і ви відразу ж зможете відчути, що одні прізвиська ну просто не в'яжуться з його характером, інші ж прилипають до людини, як банний лист не скажу до чого.

У Стефанії є всі підстави для того, щоб вирости досить експансівной, самолюбивої, а може бути, навіть ексцентричної жінкою. Інша справа, що це поки всього лише схильність, а не доконаний факт. Дуже багато залежить від виховання і тих умов, в яких Стефанія буде рости. Найбільш сприятливо, якщо Стефа навчиться деякої стриманості та самоконтролю, - це позбавить її від багатьох необдуманих кроків у житті.

З іншого боку, не можна допускати, щоб стриманість призводила до замкнутості, адже тоді глибинні емоції можуть обернутися дуже небезпечними пристрастями, а впевненість у собі зміниться крайньою невпевненістю та комплексом неповноцінності! Одним словом, істина, як завжди, посередині - якщо легка ексцентричність передбачає контроль над ситуацією, то все в порядку. Навіть почуття гумору Стефанії, якщо, звичайно, воно не заглушено стараннями вихователів, теж не повинно бути безконтрольним.

Загалом доля жінки з ім'ям Стефанія, як кажуть, в її руках. Якщо життя і виховання не змусили Стефа втратити впевненість у собі, то її енергійність, запальні, вміння привертати до себе увагу і цілеспрямованість здатні зробити Стефанію справжнім лідером і забезпечити успіх у кар'єрі. Ось тільки таке прагнення до лідерства може стати джерелом непорозумінь у відносинах з начальством або в родині. Тут-то і стане в нагоді певний самоконтроль.

Секрети спілкування. У спілкуванні з Стефанією будьте готові до її неординарність. Навіть якщо в суспільстві вона тримається невпевнено, то з добре знайомими людьми, де вона розкута, від неї можна чекати будь-яких ексцентричних вчинків. Частенько вона любить робити навпаки, так що якщо ви бажаєте умовити її, скажімо, побути сьогодні вдома, то почніть умовляти її куди-небудь піти - швидше за все, її бажання піти досить швидко пропаде.

Астрологічна характеристика імені Стефанія (див. ще різні гороскопи):
Знак зодіаку: Стрілець.
Планета: Юпітер, Меркурій.
Кольори імені: сріблястий, фіолетово-червоний. Найбільш сприятливий колір: чорний.
Камінь-талісман: Лабрадор.
Святкуємо іменини: 24 (11) листопада - Стефанида Дамаська, мучениця.

Слід імені Стефанія в історії. Французька письменниця Стефанія-Фелісіті Жанліс (1746-1830) була натурою примітною в усіх відношеннях. Про таких жінок зазвичай говорять із застосуванням епітетів «яскрава», "неабияка", "заводна". І дійсно, її б'є через край енергія захоплювала, а дотепність, жвавість і своєрідний тип мислення робили Стефанію прекрасною співбесідницею, душею будь-якої компанії.

Вийшовши у 15 років за графа де Жанліса, Стефанія, володіючи досить вільним вдачею, міркувала, що на одному її чоловіка світ клином не зійшовся. Незабаром вона надійшла гувернером до герцога Шартрського, полоненого її красою, і навіть у перервах між приємним дозвіллям дійсно стала навчати його дітей. У результаті Стефанія виявилася прекрасним педагогом: відкинувши нудні методики учительства, вона щосили розважалася з учнями, які у грі засвоювали набагато більше знань, ніж на шкільній лаві.

До того ж часу належать і перші літературні спроби молодий і вітряної графині-гувернантки. Точно так само граючи і начебто ні до чого не ставлячись серйозно, Стефанія почала з написання педагогічних книг, потім пішли романи, повісті, і все це користувалося у читачів незмінним успіхом, оскільки Стефанія писала - як і говорила, живим і виразною мовою.

За своє довге 84-річне життя Стефанія Жанліс взяла участь у безлічі авантюр з її коханцями, відомими у високих колах. Коли справа дійшла до суду, збентежені судді вирішили допитати свідків злочину окремо і запитали у свідків: "Під яким деревом ви бачили цю жінку з коханцем?" - "Під зеленим дубом", - відповів один, інший же сказав: "Під зелена". Так обман був викритий, Стефанія врятована, та й народ не залишився без видовища: у той день замість страти однієї невинної дівчини стратили двох старих наклепників.

[10-01-30][All for the tourists of]
Carpathian rivers - the road of water tourism (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
«Золотий голос» Канади - Селін Діон (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Йемен, Сану (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: корисні дрібниці (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-30)
Переглядів: 829 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: