Неділя
18-09-23
01:04

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Рената

Рената - ім'я рухоме та сильне, проте його енергетика схильна до досить різких перепадів. Прислухайтеся - наголос імені падає як раз на найбільш легкий за звучанням склад, що створює ілюзію провисання, як ніби сходинка сходів раптом пішла з-під ноги, коли ви вже перенесли на цю ногу свою вагу. Це всього лише ілюзія, проте небезпека саме тоді стає небезпекою, коли приходить несподівано.

Недарма кажуть: знав би, де впадеш, соломки б підстелив, так от, у Ренати є можливість підстелити цю саму <соломку> й застрахуватися від несподіванок нервових зривів. Більше того, при розумному підході її енергетика здатна забезпечити їй успіх у житті.

Найголовніше для Ренати - це постаратися не забувати, що закладена в її енергетиці імпульсивність не має під собою достатньо твердою опори, і їй слід бути дуже обережною зі своїми душевними поривами. Рената дуже чутлива і самолюбні, а притаманна їй твердість схиляє її досить активно реагувати на зовнішній вплив. Тут-то й може позначитися відсутність <гальм>.

Нерідко, піддавшись першому негативної емоції, вона зривається, і Бог знає куди це може її занести. Не завжди допомагає навіть те, що з роками Рената стає більш стриманою. Так. скажімо, навчившись тримати себе в руках на людях. Рената може давати вихід негативної енергії в сімейному колі, що неабияк ускладнить їй особисте життя.

Набагато більш сприятливо, якщо замість стриманості Рената спробує згладити своє самолюбство, адже це одна з найголовніших джерел її зривів! Крім того, емоції емоціями, проте з їх допомогою ще ніхто нічого й нікому не довів, так що доречніше перекласти інцидент в жарт, ніж давати вихід свого роздратування.

Таким чином, почуття гумору здатне допомогти Ренате знайти справжнє душевну рівновагу, звільнити її від безлічі помилок і направити її значну душевну енергію в будь-яке творче русло, будь то кар'єра або ж рішення домашніх проблем.

Секрети спілкування. Нерідко чутливість робить Ренату чуйною і розуміє жінкою, з нею буває приємно поговорити по душах. Уникнути ж гострих кутів у розмові найбільше допомагають спокійна логіка і добрий гумор. Будьте дуже обережні з її самолюбством - жарти не повинні бути спрямовані на її особисті якості!

Астрологічна характеристика. Знак зодіаку: Терези. Планета: Марс. Кольори імені: сталевий, коричневий. Найбільш сприятливі кольори: оранжевий, зелений. Камінь-талісман: бурштин, нефрит, смарагд.

[10-03-04][Все для туристів]
Чоловічі традиції в Горах! (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
На Говерлу исходные пункты. 1 (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Це треба бачити. Куба (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Перспективи розвитку туризму в Горганах (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-30)
Переглядів: 507 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: