Вівторок
18-09-25
03:26

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Опанас

Давньогрецького походження, означає: безсмертний. Це ім'я сьогодні зустрічається досить рідко.

Чоловіки з таким ім'ям неконфліктний і добрі, їх можна порівняти з Володимиром. Зовні дуже приємні, скромні й часто нерішуча. Службовими сходами просуваються повільно.

"Зимові" - занадто ворохобні, люблять у суперечці доводити свою правоту, справедливі - нерідко на шкоду собі. Будь-яку справу доводять до кінця. Вони прихильнішими і оточені друзями, ніколи не нав'язують своєї думки. "Зимові" Афанасий - молчуни, воліють слухати, ніж висловлюватися самим. Люблять подорожувати, у них гарна пам'ять, многие из них прекрасно володіють пером - з таких виходять письменники і вчені. "Осінні" - товариська, без примусу візьмуть на себе частину домашніх турбот, люблять тварин. Вони милостиві і завжди безкорисливо допоможуть людям. "Весняні" - часто бувають одружені двічі, у них складний характер: вони обідчіви, раніми і зовсім не можуть ставитися до себе критично. Прив'язані до місця і не люблять відряджень. Більш за все цінують свободу і незалежність, відкидаючи насильство. Деякі з них стають священнослужителями, однак, приймаючи сан, імені свого не міняють.

Панас - у перекладі з давньогрецької "безсмертний", "неумірающій", сильний тілом і духом, непідвладних хвороб і злу, оберігаємо згори. Російські з прийняттям християнства запозичали дане ім'я з Візантії. Святий покровитель - преподобний мученик комментарісій Панас, був доглядачів в'язниці. Захищав православ'я, за що був сам посаджений у в'язницю і закатований в ім'я Господа. Ім'я Панас припускає людину занадто м'якого, бесхітростного і доброго для сьогоднішнього життя. Однак своєю добротою й м'якістю він може домогтися багато чого, іноді більше, ніж інші - завзятістю.

Їм можна порадити взяти за дружину дівчину по імені Наталя, Варвара, Галина, Анастасія, Віра, Ганна, Ванда, Ія, Олеся та поостеречься з Вікторією, Розою, Ізольда, Ядвіга.

Вітаємо всіх "безсмертних" Афанасьєв з іменинах! Уже одне ім'я допомагає вам без побоювання братися за будь-яку справу, адже у вас є сила, обгрунтованість і непоколебимость. Бажаємо вам ніколи не втрачати рішучості й удачі, щоб до кінця пройти обраний шлях і вести за собою інших людей, які будуть поруч із вами такими ж "безсмертними". Бажаємо вам, щоб ваша боротьба за правду і справедливість не була даремною, а запалювала в серцях людей вогонь життя, боротьби, прагнення до кращого, до доброго початку. Бог нагородив вас безсмертя насамперед духовним, і ви повинні виправдати своє покликання - прожити життя праведне, гідну безсмертя душі. Даруйте добро людям, і вам воздастся.

Іменини :
31 січня;
7 березня;
25 квітня;
4 вересня;
22 жовтня;
8 листопада , 20 листопада.

[10-12-28][Все для туристів]
«Хресна» дорога (0)

[09-09-01][Відпочинок і поради]
Конференц-сервис в «Срібніце» або Як влаштувати ефективну і незабутню ділову зустріч? (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрійська казка - Хайлігенблют (0)
[09-09-18][Яремче]
Міжнародний зліт Байкері в м. Яремче 2008 р. (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-30)
Переглядів: 388 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: