Понеділок
18-09-24
01:48

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Лазар

Біблійне ім'я Лазар означає: Божа допомога. У Біблії Лазар - брат Марка і Марфа із села Віфанія, якого відповідно до легенди Ісус воскресив із мертвих.

Характер доброзичливий. Лазар найчастіше працьовитих. Схожі на матір, дуже спокійні. В основному виконавчих і ретельно. Вчаться непогано, деякі предмети, наприклад, фізика, імне вдаються, але завдяки дарів добре закінчують школу й продовжують своє навчання далі, хоча деякі з них потім працюють не за фахом.

"Літні" - дуже раніми і більше триматися в тіні. Не люблять хвастовство, обов'язкові, особливо це стосується "липневих" Лазар. Внутрішня інтелігентність заважає їм домогтися своєї мети в житті: вони пасують перед брутальністю й хамством. Багато працюють і добре уживаються з колективом. Люблять грати в шахи.

За професією Лазар інженери, лікарі, кравці, педагоги, перукарі, електрики, адвокати, програмісти.

"Зимові" - ворохобні, наполегливі, важкувато для сімейного життя, талановиті фахівці. Їх талант розкривається після тридцяти років. У творчості Лазар часто досягають високого професійного рівня. Одружуються пізно, але стають гарними чоловіками й батьками, хоча дружини їм попадаються зі складним і вимогливим характером. Деякі Лазар женяться на жінці з дитиною.

Ім'я Лазар має єврейське походження і перекладається як "бог", "помічник". Покровитель - святий Лазар Константинопольський, іконописець, ієромонах, Сповідник. За шість днів до Пасхи, в яку Господь готувався прийняти хресну смерть, він прийшов в Віффанію і там чудово воскресив померлого друга свого Лазаря, показавши тим Божественну силу свою і запевнив людей у загальному воскресінні всіх померлих. Лазар - спокійні й терплячі люди. Вони врівноваженим, вдумливого, працьовиті, але повільні, а підганяти їх - заняття абсолютно безглузде. У них золоті руки, вони домовитись, хороші сім'янина. Володарі цього імені ретельно у праці і багато часу проводять на роботі. Лазар наділені великою добротою, у них багато друзів.

Підходять для шлюбу : Анастасія, Віра, Доля, Кіра, Марія, Людмила, Муза, Наталя, Неллі, Олеся, Елла.

не підходять : Алла, Варвара, Роксана, Софія, Тетяна.

Вітаємо Лазаря з іменинах! Бажаємо ніколи не змінювати призначенням, даного йому ім'ям, - допомагати всім, хто потребує допомоги. Нехай він завжди буде надійною опорою своїм батькам, близьким родичам та друзям. Нехай доброта, терпіння, здатність співчувати та співпереживати не покинуть його душу. Бажаємо йому жити в радості, мирі та злагоді з самим собою та з оточуючими. Бажаємо нових успіхів, відкриттів і звершень на професійному поприщі, стійкості і мужності в подоланні всіх труднощів, що зустрічаються на його життєвому шляху. Нехай його ангел-хранитель - святий Лазар - охороняє і оберігає іменинника від негараздів і невдач всю його життя!

Іменини :
21 березня;
28 червня;
30 липня;
30 жовтня;
20 листопада, 30 листопада;
17 грудня.

[09-10-14][Все для туристов]
Вороненко? (0)

[09-08-31][Відпочинок і поради]
Подорож в білі ночі Петербургу (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Гольф в Україні є.... (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Литва: державні парки (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-26)
Переглядів: 328 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: