Вівторок
18-09-25
03:10

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Ксенія

Українська розмовна форма імені Ксенія. Приблизно походить від "Ксенія" - "гостинність".

У дитинстві Оксана справляє враження тужно і замкнутого дитини. Вона уникає гучних ігор з іншими дітьми, їй більше подобаються настільні ігри, що вимагають уваги й кмітливості. Оксана тримається самостійно, наполегливо домагається бажаного й болісно сприймає спроби хоч у чомусь їй перешкодити. Навчається без особливої ретельності, але добре встигає по всіх предметах. Дружить в основному з дівчатками, але своїх таємниць не довіряє нікому. Оксана не впадає в око зовнішністю, тримається скромно, але в мріях будує грандіозні життєві плани.

Вийшовши заміж, Оксана залишається непередбачуваним людиною. Якщо чоловік ненавмисно розбудить її ранком, то в неї може зіпсуватися настрій на весь день. Вона може зненацька захопитися чимсь, почати відвідувати заняття на яких-небудь курсах або займатися в спортивній секції. У відносинах з дітьми здатна виявити безмежне терпіння, займаючись із ними уроками. Намагається перевиховати чоловіка, але, зіткнувшись з опором, залишає його в спокої. Важко уживається зі свекрухою.

У перекладі з грецької Ксенія - "іностранка", "сторінці", "гостя". Покровителькою імені є Ксенія Петербурзька. Перекази розповідають, що ця жінка рано овдовела і після смерті свого чоловіка Андрія Федоровича оголосила, що вмерла вона, а душа її чоловіка перейшла в її тіло. Ксенія розпродала майно, почавши скітальческую життя. Її називали блаженної. Вона допомагала бідним, пророкував майбутнє, виліковувати хворих. Якщо говорити про ті якості, які властиві власниці даного імені, це насамперед доброта, чуттєвість, ніжність, вірність. Її чесність по відношенню до людей вражає навколишніх. Вона завжди рада допомогти ближньому в біді.

Ксенія - милий, спокійний і слухняний дитина. Вона добре вчиться, не ліниво, акуратність і виконавча, однак занадто чутлива і обідчіва, їй не вистачає врівноваженості й стабільності. Подорослішавши, Ксюша стане чудовою господаркою.

Це ім'я підходить Дівам, Козерога, Близнюкам. НЕ гармоніює воно з характером Тельця, Овна, Лева, Стрільця.

Підходять для шлюбу : Олександр, Аркадій, Віктор, Григорій, Кирило.

Менш підходять : Борис, Іван, Петро, Станіслав, Степан.

Ім'я Ксенія символізує мандрівку по світу для благих цілей, адже його власниця жила серед людей, творячи добро, осяяна світлом душі заблудших і обдарований надією нещасних, допомагаючи стражденним. Нехай же і наша Іменинниця виявиться гідної цього прекрасного імені. Нехай життя серед людей буде для неї можливістю допомагати ближнім своїм, нести людям радість і світло. Нехай будинок Ксенії стане притулком всіх тих, хто истосковались по людському участі, щоб, прийшовши до неї, чоловік відчув полегшення і отримав розраду. Так буде наша Ксенія бажаною гостею в кожному будинку, де її завжди зустрінуть із посмішкою, з безмежної любов'ю, яку вона заслуговує.

Іменини :
6 лютого;
16 квітня.

[10-10-10][Все для туристів]
Закарпатські «миколайчики» (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Як відпочити в Малайзії (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня Малайзії - повнота вражень (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Варшава: є, що подивитися (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-26)
Переглядів: 465 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: