П’ятниця
18-09-21
16:22

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Клемент

Ім'я це в перекладі з латинської мови означає: милостивий, покірлівій, м'який.

У ранньому дитинстві це спокійна дитина, не доставляє проблем батькам. Любить малювати, любить, щоб йому читали про тварин і водили в зоопарк. У школі такі хлопчики вчаться добре, мають багато друзів, захоплюються прігодніцькій літературою й технічною творчістю. За характером більше схожі на матір.

Дорослі Клемент - добрі, скромні і пріхільнішімі люди. "Осінні" - спокійні та розуму, в какой-то степени - карьеристы. Успішно працюють інженерами, юристами, лікарями, освітянами, серед них зустрінеш як талановитих артистів, так і прекрасних електриків.

"Зимові" - талановиті, але ворохобні і наполегливо. З ними важко спілкуватися. У сімейному житті їм доводиться нелегко. Людям не довіряють, хоча увазі не подають. Ретельно обмірковують свої дії. Вранці ледве піднімаються на роботу, але вони є обов'язковими і ніколи не запізнюються. Люблять ходити пішки. До глибокої старості займаються великим тенісом. Він терплячі й не люблять скаржитися. Молчуні.

У шлюбі щасливі, хоча з тещею відносини непрості. Гостинні, але в колі друзів стають неразговорчівімі. Зазвичай вони - батьки дочок.

Чоловіче ім'я Клемент в перекладі з латинської означає "милостивий". Одним з найбільш відомих носіїв даного імені був святий чоловік апостольське Климент Римський, батько і вчитель церкви. За свідченням Ірінея Ліонського, Клемент "бачив блаженних апостолів, спілкувався з ними й проповідь їх мав у вухах своїх" (Проти єресі, 3, 3, 3). Вчителями його були апостоли Петро і Павло. Апостол Петро звернув його в християнство, а апостол Павло мав його своїм сотоварищей в проповідування Слова Божого в Филипа (4:3). Клемент був римським єпископом і прийняв посвятиш від святого апостола Петра. Клемент є людиною доброї вдачі, готовим завжди прийти на допомогу ближньому, за що його дуже цінують.

підходять для шлюбу : Віра, Олена, Зоя, Ірина, Любов, Тамара.

не підходять : Катерина, Єлизавета, Зінаїда, Інга, Кіра, Лідія, Людмила, Надія, Ядвіга.

В цей прекрасний і пам'ятний день ми хочемо привітати нашого дорогого Клемента з днем ангела і ось що ми йому скажемо: ми дізналися, що ваше ім'я означає "милостивий". Як нам здається, синонімом цього слова може служити "не згадують образ", тобто людина, що завжди прощає своїх друзів і, незважаючи на те, що хтось із близьких або рідних зробив дурною, все одно необхідно його своєю увагою. Тож бажаємо нашому дорогому Клемента бути саме такою людиною, адже його друзі далекі від досконалості і можуть іноді ненароком образити його (звичайно ж, не зі зла!). Прощайте ж їх завжди, і вони з радістю превеликий прийдуть у ваші обійми.

[10-03-04][Все для туристів]
У кришталевiй темрявi (0)

[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Пік Леніна 2009 (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Бірма: тонкощі збереження здоров'я (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Ой зелена полонинка (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-26)
Переглядів: 425 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: