Четвер
18-09-20
02:38

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Гавриїл

У перекладі з давньоєврейського - божественний воїн. У Біблії Гаврило - ангел, який, згідно з "Святому Євангелії від Луки", повідомив священика Захарія про народження Ісуса.

Характер прихильнішими, впертий. Улюбленець матері, схожий на неї по характеру. У ранньому дитинстві буває замкнути, хвороб. Дуже багато читає. Себялюбів, але до людей ставиться завжди добре. Володіє аналітичним складом розуму, завжди спочатку подумає, а потім зробить. Не нав'язує своєї думки, не любить і установок зверху. Дуже гостепріімен і добрий, в житті у нього завжди є заздрісники. Ніколи не піддається паніці, терплячий. Дуже ранім. Любить колекціонувати картини, стародавні речі, марки. Хороший сім'янин. З людьми сходиться важко, а розлучається легко.

Ці чоловіки - лідери. Володіють іноземними мовами. Раціоналісти. "Зимові" - прихильнішими і роблять гарну кар'єру. Вони завжди чинять виважено, Обдумуючи кожен крок. Не піддаються впливу, можуть вислухати пораду, але зроблять по-своєму. Їх зовнішній спокій оманливо - вони гарні актори й свої труднощі вміють добре сховати, тим більше, що по природі оптимісти. Займаються спортом, але великих результатів не досягають, роблять це в ім'я здоров'я. Гарні сім'янина, діти їх дуже люблять. Люблять довго розмовляти по телефону. Можуть прекрасно викладати свої думки, але це стосується тільки "весняних".

Чоловіки з таким ім'ям володіють гарною інтуїцією, комунікабельні, їм не чужі карьерістскіе міркування, і вони багато чого домагаються в житті.

Це ім'я походить від древнеіудейскому мови і перекладається як "чоловік Божий" або "міцність Божа". Один із семи архангелом був названий цим ім'ям. Йому відводиться значне місце в єврейських Талмуд, оскільки саме він витлумачив сон пророка Даниїла, благовісників Пресвятої Діви Марії народження Христа, а Захарії - появу на світ Іоанна. Покровитель цього дня - Гаврило Иверский, святогорец. Всі носять це ім'я з легкістю долають перешкоди, що постають на шляху, не зупиняються перед труднощами в справах і роботі. Але що стосується особистих відносин, тут Гаврило часом не може тримати ситуацію під контролем, він прощає всі зради й терпить будь-які витівки своєї другої половини.

У день ангела нам хочеться привітати Гавриїла, але що можна побажати людині, яка і без того наділений Божественною владою згори? Нехай його сил буде досить, щоб здобути перемогу над будь-яким недругам, і мудрості, щоб втілити в життя всі свої задуми і починання. Так побажаємо йому міцного здоров'я та довгих років життя, щоб у нього була можливість виконати якнайбільше великих діянь. А крім того, побажаємо Гаврилом ніколи не забувати своїх рідних і друзів, вести їх за собою на шляху до успіху. І нехай йому зустрічаються люди, гідні стати соратниками й об'єднатися з ним для здійснення великих справ.

Іменини :
29 січня;
24 лютого;
21 листопада.
[10-03-29][All for the tourists of]
From light to light (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Білорусь: походження назв білоруських селищ (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: фестивалі (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Туристичний гороскоп. Де і як відпочити 17-23 березня (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-19)
Переглядів: 399 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: