Понеділок
18-09-24
05:22

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Євдоким

У перекладі з давньогрецької означає: добре прославлений, доброслав.

народжуються слабкими дітьми, але їхній розвиток відбувається без відхилень. Вони музичних і ритмічно. Схожі характером на матір, так само добрі і прихильнішими. У шкільні роки характер хлопчиків дещо змінюється, стає більш емоційним. Займаються футболом, гімнастикою, плаванням. Вдаються їм математика і російська. Неконфліктність, товариськість, але ворохобні. Люблять майструвати, і у них це добре виходить. У дорослих Євдокимов характер той же, але "зимові" більш ворохобні і наполегливі, вони правдоіскателі.

"Осінні" - розважливий, розуму. Обирають професію інженера, електрика, педагога, бухгалтера, лікаря, закрійника, кухарі, водія. "Зимові" - більш складні натури, вони ворохобні - якщо образи, то першими миритися не будуть, має пройти час. Релігійними, часом до фанатизму. Деякі з них приймають сан священика. Обережними і розважливий. Не роблять нічого непродумано.

У них золоті руки, вся робота з облаштування будинку - на їх плечах, можуть самостійно розібрати й зібрати машину, але не люблять, коли їх понукают. Працюють повільно, але впевнено.

Ім'я Євдоким перекладається з давньогрецького, як "славний", подібно до більшості російських імен, має Византийское походження. У середні століття воно було старим загальноприйнятим календарним ім'ям, яким називали немовлят, хрещених 13 серпня, а також нерідко іменували чоловіків при пострижений у ченці. Святим заступником цього імені є праведний Євдоким Каппадокійскій з Греції. Володар цього імені спокійна і врівноважені, знає, як поводитися з людьми, наділений магічним даром вселяти навколишнім впевненість в тому, що він людина, здатна на видатні звершення. Причому це дійсно так, і перше враження ніколи не буває оманливим.

Швидше домосід. У компанії - веселі, співають, уміють грати на гармонії, гітарі. Завдяки своїй терпимості створюють міцну родину.

Підходять для шлюбу : Варвара, Ірина, Ія, Наталя, Поліна, Світлана.

Менш підходять : Анжела, Владлена, Глафіра, Катерина, Зінаїда, Тетяна, Емма або Ядвіга.

Євдоким! Дякуємо вам за те, що ви є серед нас. Ми не перестаємо знову і знову дивуватися тим достоїнств, якими ви наділені в надлишку. Так побажаємо вам міцного, богатирського здоров'я, яке дозволить здійснити славное предначертаніе, укладену в вашому імені. А крім того, нехай з вами поруч завжди буде багато друзів, готових стати соратниками в будь-якій справі. І нехай усі великі діяння, задумані вами, обов'язково втілюються в життя, а їхні результати будуть саме такими,, на які ви сподівались. А ще ми побажаємо вам огромной и прекрасної любові, без якої вся наша жизнь пуста та безглузда, щастя вам!

Іменини :
13 серпня.
[09-11-01][Все для туристов]
Сувениры - Домой? (0)

[09-08-22][Відпочинок і поради]
Найдорожчі види сексу (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Китай: піднебесні визначні пам'ятки (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Рейтинг небезпеки країн (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-20)
Переглядів: 394 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: