П’ятниця
18-09-21
07:42

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Давид

У перекладі з давньоєврейського означає - улюблений.

Характер гордий, наполегливий, прагматичний. Давид товариська, оточені друзями, але саме з-за них мають багато неприємностей. Схожі на матір. Мають недюжинное фізичної силою. Не виносять брехні, можуть вспиліть, але відразу швидко відходять, зла не тримають.

"Зимові" - гарні спортсмени (борці, боксери), домагаються непоганих результатів. У деяких з них в спорті проходить все життя. "Літні" - люди незвичайно добрі, обожнюють дітей, та й самі народжуються в багатодітній родині. Дуже працьовитих. Освоюють професії інженерів, тренерів, адміністраторів, художників, кухарів, закрійника, фрезерувальників, ювелірів.

У першому шлюбі виникають проблеми, другий більш вдалий. Володіють даром переконувати, ніколи нічого не обіцяють, якщо не можуть зробити. Люблять великих собак. Намагаються подолати свої недоліки - і цілком успішно. Добре готують.

Це ім'я з давньоєврейського перекладається як "улюблений". У російських святцах покровителем імені вважається Давид Солунський (Фессалонікійскій), відлюдника. Преподобний Давид спочатку воювала в монастирі Пафнутія Борівського, потім на довгі роки зволів залишитися в самоті, відмовившись від мирської суєти і принесеш молитвами до Бога, заклинить Його відгородити від різного роду утех і людських проблем. Жив він на подаяння парафіян, однак уникав зустрічей з ними. У 1515 році з'явився засновником Вознесенск-Давидовський пустелі, що розташовувалася на річці Лопасне, в 23 верстах від Серпухова. Помер преподобний в 1520 році. Володар цього імені неприступною гордий і не прощає навіть самої маленької неправди, тому, намір йому, соврать, слід добре подумати.

У цей день побажаємо іменинникові, щоб йому на життєвому шляху якомога рідше зустрічалася брехня. Він дуже швидко виходить з рівноваги - і заспокоїти його не така вже й легка задача, тому можна побажати йому покрепче завжди тримати себе в руках, намагатися марно не витрачати свої нерви і занадто бурхливо НЕ выплескивать свої емоції. Всі Давид сильно прив'язані до родинного вогнища і намагаються якомога чаше допомагати своїм прекрасним супутниця. Ці люди, як правило, чудово готують і зможуть заткнути за пояс навіть досвідчену господарку. Так нехай ім. зустрінеться жінка, яка оцінить їх численні таланти, в тому числі і кулінарні, і наповнить життя любов'ю і ніжністю.


Іменини : 18 березня, 15 травня, 9 липня, 6 серпня, 15 жовтня.
[10-03-04][All for the tourists of]
Transcarpathia (0)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
Развитие строительства и рынка недвижимости в условиях финансового кризиса (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Своя Індія в «Буймеровке» (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія очима туриста (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-19)
Переглядів: 446 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: