Четвер
18-09-20
15:04

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Арсеній

У перекладі з давньогрецької: мужній.

Добрі за характером, ці хлопчики не спричиняє турбот батькам. Добре вчаться, з однолітками конфліктують мало. Товариський, але другом назвуть не кожного. Раніми і чутливі. Займаються музикою, але під тиском батьків. Люблять тварин, тримають у будинку собак, але лінуються доглядати за ними. Взагалі ці хлопчики хочуть робити тільки те, що їм подобається, для цього можуть і пріврать. Часто потрапляють у безглузді й двозначні ситуації, які самі ж створюють.

"Літні" - малоразговорчіви, воліють слухати, що кажуть інші. По природі своїй вони не лідери. Їм важко просуватися службовими сходами, і якщо роблять кар'єру, то тільки завдяки батькам. "Зимові" - винахідливим, сміливі у вчинках, але дуже ворохобні, і це чимало ускладнює їм життя. Займаються спортом, але без видимих результатів. "Осінні" - хитро, розважливий, працьовитих і обережними. Цінують дружбу, але нічого не стануть робити безкорисливо для іншого. Будують плани, найчастіше далекі від реальності. Ужівчіви, але якщо посварять, довго тримають образу й ніколи не зроблять перший крок до примирення. Нерідко женяться двічі. "Осенние" Арсени звичайно повторюють долю своїх батьків.

За професією вони конструктори, спортивні тренери, лікарі, кухарі, художники, архітектори, водії, юристи. Деякі з них присвячують себе служінню Богові. Колекціонують старовинні ікони, книги, монети. Сьогодні це ім'я зустрічається дуже рідко.

Древньогрецькі Арсеніус можна перекласти як "мужній", "чоловічий". У Росію потрапило з Візантії, але дуже довгий час не було поширене. Святий покровитель іменинника - преподобний Арсеній Комельскій. Походив він із дворянського роду, але у всьому себе обмежував, додержував строгий пост, живучи в монастирі. Був ігуменом, але незабаром пішов у Комельскій ліс, ставши мовчазні відлюдником. Молитвою святої відлюдника, що прагне до безмолвной життя вдалині від людей, вмертвляю диких звірів. Провівши довге іноческую життя у пості, молитві та безперестанної працях, старець мирно віддав дух свій Господу в 1550 році.

Підходять для шлюбу : Ада, Аза, Людмила, Зінаїда, Діана, Алла або Лада.

Наш прекрасний іменинник сьогодні перед нами як уособлення мужності, втілення мужності. Дійсно, можна сказати, що Бог обдарував його всіма чоловічими достоїнствами - силою, не обділений в той же час розумом, сміливістю й у той же час розважність, рішучістю і обережністю. Що ж можна побажати такому образчик мужності? Хіба що стати самим досконалістю, адже цього вже не так вже й важко буде досягти. Ну а крім того, бажаємо тепла і затишку будинку, успіхів і перемог у справах, щоб будь-яку справу, за яку тільки прийметься наш іменинник, горіло у нього в руках. Загалом, бажаємо простого чоловічого щастя.

Іменини :
1 лютого;
21 березня;
25 червня;
25 липня;
6 вересня, 10 вересня, 12 вересня ;
10 листопада;
26 грудня.[10-01-30][Все для туристов]
Реки Карпат - дороги водного туризма (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мадагаскар - острівні визначні пам'ятки (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Магічна сила лікарських трав (0)
[09-08-15][Відпочинок і поради]
Що дратує чоловіка на відпочинку (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-18)
Переглядів: 395 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: