Середа
18-09-19
03:47

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Гора хрестів у Литві

Гора хрестів у Литві

Гора хрестів. Ви сумуєте за пригод? Тоді вперед! Мені хотілося б познайомити інтернет-мандрівників з унікальним місцем, що перебуває в Литві. Подорожуючих на машині по Прибалтиці, в 12 км від литовського міста Шауляй по шосе в напрямку міста Риги (Рига - столиця Латвії) дивує дивну споруду - ціла ліс хрестів біля дороги.
Гора хрестів у Литві Через особливою неповторності (такого немає ніде у світі!) Це місце навіть було занесено до книги рекордів Гіннеса. Неможливо описати емоційні переживання, які охоплюють відвідувачів гори хрестів.

Це - святиня. Десятки тисяч хрестів всіляких розмірів і форми встановлені там. У світі є багато місць, де католицизм пустив глибоке коріння, але таких традицій і такого виразу духовності не знайти ніде. Тому гора унікальна.

Литва: гора хрестів

Тут немає могил. Мертвих на горі не ховають. Тут здавна ставили хрести живим людям. Існує повір'я, що той чоловік, який поставить хрест на цій горі, може таким чином врятувати від смерті, хвороби або нещасть себе і своїх близьких.

Хрести самі різні - є зовсім простенькі, є скульптури з дерева і металу, а є величезні високохудожні хрести, які треба було встановлювати підйомні краном. Вважається, що для виконання бажання хрест слід принести на святе місце самому. От і тягнуться сюди люди з усіх кінців Литви. Та що там з Литви, вже й для іноземців ця святиня стала місцем паломництва. Навіть Папа Римський поставив там пам'ятний хрест. Ось бачите особнячком стоїть величезне розп'яття в основі гори? Це і є хрест папи римського.

Литва: гора хрестів

Більшість хрестів на цій горі католицькі, а й інші релігії і конфесії приєднуються до них. На хрестах є естонські, латиські, польські, російські, українські написи. Ви можете виявити позолочений єврейський шестигранник, встановлений на одному з почесних місць. Ну а якщо випадковий мандрівник приїде сюди, він завжди може купити собі маленький хрестик, помолитися і, загадавши бажання, залишити про себе пам'ять на святій горі.

Подивіться, всі великі хрести так завішані маленькими хрестиками, що з них утворилися цілі гори. Мені здається, що їх там можна нарахувати мільйони! Всі хрести встановлені в одному напрямку, вони дивляться на Єрусалим, адже там був розп'ятий Ісус Христос.

З часом частина хрестів старіє і падає. Їх регулярно прибирають. Але число хрестів ніколи не зменшується. На місці загиблих постають нові й нові хрести і хрестики.

Литва: гора хрестів

За старими переказами біля гори хрестів багато-багато років тому відбулася велика битва. Їй дали назву Сонячна битва. Більше 4000 тисяч полеглих залишилося на полі бою. І на честь них був насипаний курган. Дуже довго там горів вічний вогонь, стояла каплиця. Нічого цього давно не залишилося. Тільки жива пам'ять і традиції, і приходять люди багато сотень років потому, щоб помолитися, саме сюди, де сила і мужність предків творить диво, зміцнюючи віру і розносячи по світу світло і любов.

Гора хрестів - це намолене століттями місце. Приїжджайте і ви в Литву, щоб здивуватися диву та долучитися до цієї святині!


[10-02-16][All for the tourists of]
Two face Antalovetskoyi Polana (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Драгобрат (0)
[09-09-18][Відпочинок за кордоном.]
10 невідомих місць Парижа, де треба побувати (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Цілюща сила води (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 981 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: