Неділя
18-09-23
00:21

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Гаряча десятка Південної Америки

Гаряча десятка Південної Америки

Ледь встигло закінчитися спекотне літо, не до кінця вступила в свої погодні права осінь, а вже знову хочеться ласкавого теплого сонечка. Яке завжди світить, наприклад, над далекій Південною Америкою. Досить дивитися на плаксиву погоду за вікном, вирушаємо за десятьма чудесами, нехай не світла, але Латино Америко!
Гаряча десятка Південної Америки Де мої очі

Найвідоміший і таємничий із Чілійскх островів - острів Пасхи. Як мухи на мед, злітаються сюди туристи з усього світу подивитися на величезних кам'яних бовванів моаї, що стоять неодмінно спиною до моря в різних місцях. Величезні кам'яні ідоли мають висоту від одного до 21 метра, а їх вага досягає 20 тонн.

Моаї стоять з порожніми очницями. З вуст в уста передається легенда про те, що сяйво очей бовванів зберігало душу померлого вождя в денний час, а вночі їх аура охороняла житло древніх пасхальців. Тому під час громадянських воєн противники виколупували у нещасних моаї очі, зроблені з дорогоцінних каменів, щоб з легкістю здолати тубільців. Уфології ж переконані, що острів Пасхи є міжгалактичної посадочної майданчиком.

Brasilia-a-a

Б'є всі рекорди з рекордів спекотна Бразилія. Тут тече сама повноводна ріка у світі і вирує найширший водоспад планети Ігуасу, який сягає завширшки до чотирьох кілометрів. У розряд нових семи чудес світу потрапила нещодавно статуя Ісуса з розпростертими обіймами.

Але, звичайно ж, більшість Бразилія і Ріо-де-Жанейро відомі завдяки щорічному грандіозного карнавалу. Місто немов просочений ароматом тропічної еротики, тут танцюють на вулиці завжди і все. Збуджуючі руху засмаглих бразільянок притягують жадібні погляди не тільки туристів, але і бувалих тубільців. Головне дійство карнавалу відбувається взимку, коли кожна школа спекотної самби показує клас. Карнавал в Ріо-де-Жанейро - це красиві вози, тисячі музикантів, чудові костюми, на які деколи витрачаються останні гроші!

Айсберг в пустелі

Продувається всіма вітрами дика місцевість Патагонії (межує з Чилі та Аргентиною) майже не заселена, але найпалкіші мандрівники рвуться в ці краї, щоб усвідомити красу крижаних пейзажів, поспостерігати за пінгвінами і підкорити вершини айсбергів ...

Так-так, це все ви знайдете в Південній Америці. Можна спостерігати, як зі схилу гори повільно, метр за метром, в озеро сповзає незвичайної краси і блакиті величезний айсберг, товщина льоду в деяких місцях досягає кілометра. А якщо подивитися в інший бік, побачиш тільки сизі пустелі. У Патагонії знаходиться вогнище величезного заледеніння, непорівнянний ні з якими гірськими системами землі.

Вперед, за скарбами!

Втрачене місто інків Мачу-Пікчу в Перу до цих пір залишається загадкою не тільки для письменників-фантастів, але і для науковців. А що вже тоді говорити про скарби загадкових інків ...

На початку двадцятого століття американський археолог Хайрам Бінгем прибув до Перу, щоб почати пошуки «зниклого міста інків», відомого як вилкабамба. Вперше про нього розповіли іспанські солдати ще в 1500 році, але з тих пір загублене місто не побажав показатися на очі жодному подорожньому. Бінгем вдалося «напасти на слід» невловимого міста. Розкопки відкрили світу знамениті Ворота Сонця і обсерваторію, вирубані в скелі або складені з ретельно підігнаних гігантських брил палаци, храми і більше двохсот інших будівель. Проте історики вважають, що Мачу-Пікчу - все ж не справжній древній священне місто інків, так що спробувати щастя і знайти істинний місто і його скарби може кожен ...

Хто намалював?

Безумовною перлиною Південної Америки стала пустеля Наска, «списана» видимими тільки з повітря загадковими малюнками тварин і геометричними фігурами. Деякі лінії при цьому досягають довжини до 23 кілометрів!

Хто і як їх зміг «намалювати», залишається загадкою до цих пір. За однією версією, малюнки - не що інше, як аеродром інопланетян. Слів немає, ряд смуг і справді неймовірним чином нагадує сучасні злітні і посадочні смуги. За іншою версією, це сигнали інопланетного розуму, який хотів щось повідомити людям. За третьою, за цим гігантським древнім лініях колись бігали стародавні індіанські атлети, тобто в Наска проводилося щось на кшталт Олімпіади.

Сама ж «демократична» версія була запропонована доктором Полем Косок. Він вважав, що всі ці фігури і лінії являють собою найбільшу астрономічну книги світу. Доктор Марія Райхе припустила, що ці зображення використовувалися стародавніми наска для визначення точного часу оранки та сівби. Дзьоби деяких зображень птахів вказують на точку сходу сонця і день сонцестояння. А у вас є своя версія?

Просто Тітікака

Красивейшее високогірне священне озеро інків Тітікака в Перу - найбільше у світі. Для мешканців пустельній і холодної долини воно є одночасно джерелом води і постачальником їжі, адже в ньому водиться сила риби, навіть акули. Найдавніші мешканці долини Тітікака, що жили тут ще дев'ять тисяч років тому, були витіснені прибульцями з півдня на острови Тітікака.

Причому острова ці не прості, а ... рукотворні. Нові тубільці самі будують їх з тростини, щедро росте на берегах озера, настилаючи все нові і нові шари у міру того, як нижні просочуються водою і згнивають. На таких острівцях розташовуються цілі селища. З очерету вони плетуть свої хатини, рогожі, на яких сплять, сумки і капелюхи, фіранки і навіть іграшки.

Чи не просолилася!

Соляне озеро розташоване в південній частині Болівії на висоті 3600 метрів над рівнем моря. Його діаметр - близько 300 кілометрів, а товщина солі досягає 10 метрів. Взимку, коли поверхня долин замерзає, з'являються величезні фантастичні соляні фігури. А влітку соляні брили тануть і озеро перетворюється на гігантське дзеркало, що відбиває найчистіше блакитне небо Південної Америки. На озері побудований готель, зроблений з блоків звичайної кухонної солі, якої тут приблизно 10 мільярдів тонн!

Спасибі Дарвіну

Південноамериканський Еквадор захопив красиві Галапагоські острови лише двісті років тому, хоча вперше вони були виявлені іспанським єпископом у 1535 році.

Кожен з 13 головних островів відрізняється від іншого за видом і дикій природі. Незважаючи на активні вулкани і сувору місцевість, скрізь є тварини, змушені пристосовуватися до місцевого клімату. Саме ці адаптації надихнули натураліста Чарльза Дарвіна написати свою знамениту працю «Походження видів».

Загарбники ж «організували» на островах тюремні колонії, які були тут аж до оголошення Галапагоських островів національним парком. В основному в'язні були зайняті перенесенням гострих крамничних каменів для будівництва численних доріжок і стін. Все-таки добре, що на початку 20 століття тут створили парк, інакше своєрідний склад флори і фауни, де поєднуються представники тропіків і полярних областей, міг зникнути з лиця землі і бути затоптаний неосвіченими ув'язненими.

Місто в кратері

Найвисокогірніше місто Болівії Ла Паса розташований в кратері величезного вулкана ... Правда, погаслого. Місто знаходиться в чотирьох кілометрах над рівнем моря, в каньйоні, де присутній тільки натяк на рослинність. Навіть кисню тут мало. Невідомо, як взагалі тут живуть люди. У декількох кілометрах від Ла Паса знаходиться місячна долина, яка являє собою лабіринт глибоких каньйонів і гострих скель. Трохи північніше знаходиться Долина зонги з крижаними печерами і бірюзовими озерами.

Ах, Маргарита

Прекрасна Маргарита причаїлася біля берегів революційної Венесуели. Маргарита - острів, відкритий самим Христофором Колумбом і носить ім'я принцеси Маргарити Австрійської. У красуню, кажуть, був закоханий мореплавець.

А місцеві плекають легенду про те, що острів виник з сльози Ангела. З тих пір тубільці видобувають біля узбережжя «ангельського» острова «Ангелова сльози», тобто прекрасний перли.

Острів дивує своєю первозданною красою. Тут гірські ланцюги і рівнини, тропічні ліси і повноводні річки, водоспади, дикі пляжі. У національному парку Ла Рестінга можна зробити човнову прогулянку по лагуні крізь мангрові зарості. А можна тихенько поспостерігати за червоними ібісами, фламінго, папугами і лелеками.


[10-10-17][Все для туристів]
Мармарош — Чивчин (0)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
Що таке шансон? (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Великі визначні пам'ятки маленької Куби (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сінгапур: неймовірна кухня (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 704 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: