Середа
18-09-19
17:00

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Єгипет. Олександрія

Єгипет. Олександрія


Після запорошеного, галасливого Каїра з його по-східному різкими контрастами бідності і багатства Олександрія дивує неймовірно синім Середземним морем, чудовими пляжами, великою кількістю зелені і європейською архітектурою.
Єгипет. Олександрія

Олександрія - древнє місто з багатою історією. Олександр Македонський заснував його в 332 р. до н.е. Спланувати Олександрію було доручено архітектору Дейнократа. До цих пір в місті зберігається його первісна планування: довгі головні вулиці тягнуться вздовж морського узбережжя, а короткі перетинають їх під прямим кутом.

Олександрія росла і розвивалася швидкими темпами. Вона перетворилася на столицю Єгипту, стала центром елліністичної культури. Тут збиралися найбільші вчені та письменники цілої епохи. Бурхлива торгівля вела місто по дорозі достатку і процвітання. Після греків господарями Олександрії були римляни і араби, тому її архітектура об'єднує безліч стилів та епох.

Говорячи про Олександрії, не можна не згадати знамениту бібліотеку, в якій зберігалося понад 500 тисяч сувоїв, включаючи рукописи Есхіла, Евріпіда, Софокла. На острові Форос, який тепер є частиною материка, височів Олександрійський маяк, зарахований «до семи чудес світу». На жаль, ці чудові пам'ятники минулого не збереглися до наших днів, але Олександрії є чим порадувати навіть самих вимогливих туристів.

Найбільш сильне враження зазвичай виробляють катакомби Ком ель-Шукафа (I - II ст. Н. Е..), Або просто Олександрійські катакомби, розташовані біля порту. Катакомби складаються з 3 яруси, прорубані в скелях на глибині близько 30 метрів. Два нижні поверхи залиті водою. В оформленні цього римського підземного поховання, найбільшого в Єгипті, сплелися воєдино єгипетський, грецький і римський стилі.

Також варто подивитися на колону Помпея висотою 27 метрів. Виготовлена ця колона з червоного асуанського граніту. Поруч з колоною чудово зберігся жук-скарабей з того ж матеріалу.

Любителі екскурсій знайдуть цікавими Гідробіологічний музей, де в 50 акваріумах представлена єгипетська морська фауна, Музей королівських коштовностей, Музей витончених мистецтв, Музей греко-римської культури з його колекцією монет, стародавніми статуями, саркофагами, папірусами.

Якщо ж вас цікавить не стільки історія, скільки сонце і море, то Олександрія надасть вам їх! Тут дуже багато пляжів, найбільш відомі з них - Монтаза і Маамура, що знаходяться у східній частині міста.


[11-01-16][Все для туристів]
Журналісти тиснуть на газ (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: визначні пам'ятки (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Йорданія, Джераш (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Білорусі (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 858 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: