П’ятниця
18-09-21
21:13

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

День Землі - 22 квітня

День Землі - 22 квітня


У нашому календарі існує дві дати, коли відзначається День Землі: 21 березня і 22 квітня. Але якщо березневий свято закликає людей до мирного співіснування, то цілями святкування квітневої дати є об'єднання всього населення нашої планети для захисту навколишнього середовища.
День Землі - 22 квітня Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон. У 1872 році на засіданні Управління сільського господарства штату Небраска він вніс пропозицію призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території. Пропозиція була схвалена й одержала широку підтримку жителів штату: у перший День Дерева було висаджено близько мільйона дерев. У 1882 році День Дерева був оголошений урядом Небраска офіційним святом штату, дата його припадала на 22 квітня. Через майже 100 років у 1970 році День Дерева був перейменований у День Землі і став проводитися по всій території США. Ну а на міжнародному рівні День Землі став відзначатися в 1990 році.

У цей день борг кожного жителя планети - взяти участь у діяльності, спрямованої на захист навколишнього середовища. Кожен може внести свій посильний внесок у цю благородну справу: очистити від сміття прилягаючі території (нехай навіть до власного будинку), висадити хоча б одне дерево, яке згодом дасть чимало кисню, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля, звільняючи атмосферу від шкідливих вихлопних газів.

У цей день, крім озеленення та благоустрою міст та інших населених пунктів, також проводиться безліч заходів, присвячених охороні навколишнього середовища: семінари, фестивалі, а також мітинги, присвячені протесту проти нераціонального використання природних ресурсів, бездумного знищення зеленого покриву Землі, знищення фауни.

На жаль, природні запаси нашої планети не безмежні, і метою семінарів і конференцій, проведених в цей день, є необхідність показати можливості, які дозволяють використовувати ресурси Землі з розумом, вдаючись до переробки відходів для їх подальшого, не менш корисного, використання, а також можливість уникнути забруднення навколишнього середовища промисловими відходами, використовуючи нові технології та досягнення науки.

Але найголовніше, що можна зробити в цей день, повертаючись до початку, це висадження нових, молодих дерев. Вихлопні гази та інші відходи з дня на день перетворюють повітря, яким ми дихаємо, у зміг. Звідси численні хвороби і недуги. Якщо хоча б раз на рік зелений покрив нашої планети буде оновлюватися (з огляду на постійну вирубку лісів для будівництва, незважаючи на численні протести різних організацій), то людство зможе підтримувати хоча б мінімальний запас чистого повітря.

Пропаганда захисту навколишнього середовища важлива, тому що з кожним днем екологічна ситуація на планеті погіршується. Святкування Дня Землі на міжнародному рівні із залученням засобів масової інформації та першочерговим участю в різних заходах саме молодого покоління може допомогти виправити цю ситуацію. Людям необхідно зрозуміти, що крім Землі поки що більше немає того місця, яке може стати для них другою домівкою, занадто невеликі ще досягнення науки і техніки, щоб у разі глобальної катастрофи покинути планету. Значить, потрібно зберегти життя тут, а для цього необхідна участь кожної людини.

В України День Землі офіційно святкується з 2000 року, однак не думати, що раніше нам була байдужою доля планети, адже проводилися суботники та заходи по озелененню населених пунктів.


[10-03-04][Все для туристов]
Закарпатье (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Прикмети і повір'я: національна кухня Індонезії (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Янгон колишня столиця Мьянми (0)
[09-09-18][Яремче]
Яремче Новий Рік. (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 613 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: