Середа
18-09-19
20:19

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

День секретаря

День секретаря


У середу останнього тижня квітня відзначають своє професійне свято ті, хто займає нехай і не найвищу, але досить важливу посаду - секретарі. Святкування цього дня почалося в 60-х роках в Америці, що не дивно, адже саме там існувало найбільша кількість офісів. А без чіткої й налагодженої роботи секретаря функціонування будь-якої організації неможливе.
День секретаря Цей день святкується в рамках цілого тижня, присвяченій офісним працівникам, яка починається в третій тиждень квітня і проводиться на офіційному рівні. Увечері, після трудового дня в кафе і ресторанах можна побачити галасливі компанії молодих людей (до речі, секретарів чоловічої статі у США настільки ж багато, як і секретарів-жінок), які святкували своє професійне свято. Але ж офісні працівники - це не тільки секретарі, а також клерки, менеджери, бухгалтери та інші.

Ні для кого не секрет, що професія секретаря є найбільш затребуваною. Знаменита актриса Джейн Фонда якось сказала: «Офіс може працювати без шефа, але ніколи - без секретаря!» Саме тому секретарі, а також помічники керівників та офіс-менеджери заслужили те, щоб мати в календарі своє професійне свято.

Спробуйте весь день тримати в голові величезну кількість найрізноманітнішої інформації, встигати реєструвати, друкувати і шукати купу паперів, зустрічати гостей і клієнтів, відповідати на шквал дзвінків, а також стежити за господарською діяльністю офісу. І це ще не всі обов'язки секретаря. Так що вже багато хто усвідомив необхідність такого цінного співробітника в офісі і не вважають професію секретаря чимось принизливим і не вимагає особливих розумових здібностей. Професія секретаря з якоїсь подібності обслуговуючого персоналу перетворилася в одну із самих необхідних.

Звичайно, це свято не проводиться настільки ж помпезно, як інші, проте керівники багатьох фірм і підприємств не забувають у цей день привітати своїх помічників і відзначити їх роботу преміями та іншими заохоченнями.

На жаль, в Росії святкування Дня секретаря на офіційному рівні немає. Але це не завадило ініціативній групі секретарів з різних міст Росії відновити справедливість і заснувати це свято, який, щоправда, запропоновано проводити кожну третю п'ятницю вересня.

Напевно, варто наполягти на визнанні цього свята офіційним. По-перше, тому що в даний час в Росії існує також багато різних організацій, фірм і підприємств, діяльність яких не тільки виробнича, а й адміністративна. Кількість секретарів вже може перевалити за мільйон, і вони трудяться нарівні з бухгалтерами та іншими офісними працівниками, причому їх діяльність не обмежується виконанням лише однієї функції, секретарі підтримують функціонування офісу в усіх напрямках.

По-друге, існує ж у нас і День медичного працівника, і День вчителя, і дні інших професій, чому ж працівника, що має чимало обов'язків і виконує безліч важливих функцій, обділили всього лише одним днем у році?

Але поки офісні працівники будуть чекати визнання їхнього свята офіційно, може пройти чимало часу. Тому можна приєднатися до всього світу самостійно і святкувати своє свято в кінці квітня (проте в деяких країнах цей день відзначають і в інші числа місяця). Можна бути, трохи патріотичнішими святкувати своє професійне свято у вересні, але ж можна робити це і два рази на рік!


[10-01-09][Все для туристов]
На Маланку - в Вашкивци! (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Чилі: острів Великодня (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки Кіпру (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сінгапур: визначні пам'ятки (2)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 1123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: