Вівторок
18-09-18
15:37

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

День матері

День матері


Таке свято, як «День матері», є майже у всіх країнах світу. Він святкується в різний час, має різні традиції та різну історію становлення, але несе в собі одну загальну ідею: данина матерям, вираз пошани і поваги їх праці, мужності і просто любові.
День матері Звичайно, не можна сказати, що святкувати цей день почали недавно. Завжди і для всіх мама значить дуже багато. Офіційно «День матері» в Росії стали святкувати з 1998 року. Тоді був підписаний указ про те, що останню неділю листопада (у 2008 році це 30 число) кожен рік буде проводитися святкування «Дня матері». Дивно, що це свято офіційно був закріплений так пізно. Хоча багато в чому це, напевно, пов'язано з тим, що в нашій країні жіночий день 8 березня взяв на себе ще й роль дня матері.

Приміром, у США «День матері» узаконили тільки після наполегливих прохань Анни Джервіс з Філадельфії. Справа в тому, що її мати передчасно померла від проблем зі здоров'ям. І Анна, починаючи з 1908 року, зверталася до всіх установ, щоб домогтися офіційного закріплення свята, коли б восхвалялись матері та їх внесок в життя кожного. У 1910 році її прохання були почуті, і штат Вірджинія узаконив це свято. Потім це зробили всі інші штати

У цей день, як у Штатах, так і в інших країнах світу, прийнято приколювати на одяг гвоздику. Причому її колір визначається тим, жива в даний момент мама чи її вже немає. Біла квітка вибирають ті, чиїх мам вже немає на цьому світі, а червоні носять ті, кому пощастило більше і їх мами ще поруч.

Історія свята розпочалася задовго до Анни Джервіс. Ще в 17-19 століттях у Великобританії відзначали «материнське неділю». Воно припадало на четверту неділю в період Великого посту. У США в 19 столітті робилася спроба політизувати це свято. Джулія Уорд хотіла ввести святкування «Дня матері» як день консолідації матерів перед військовою загрозою і в боротьбі за мир на планеті. У такому трактуванні свято не знайшов підтримки.

У Росії цей день відзначається в колі сім'ї. Мами отримують щирі поздоровлення, добрі слова та подарунки. На державному рівні проходять вшанування багатодітних матерів. Вручаються нагороди, листи подяки. Але все це не буде так приємно, як прості слова вдячності і любові від дітей своїм мамам.

Звичайно всі мами різні, і не завжди все гладко у відносинах між дітьми та батьками. Але, тим не менше, «День матері» - це свято, коли варто згадати всіх мам хоча б за те, що вони свого часу ризикнули і подарували нам життя. Вони дали нам можливість і все, що було в їхніх силах, щоб ми могли жити, чимось займатися і бути теж батьками. Це свято як данину не тільки нашим матерям, а ще й нашим предкам. Той, хто пам'ятає своє минуле, своїх предків і шанує своїх батьків, зовсім по-іншому ставиться до життєвих цінностей, займає іншу життєву позицію.

І нехай слова подяки, сказані в цей день, стануть лише сходинкою до розуміння того, що значать в нашому житті батьки. Адже тільки матері люблять не за щось, а просто тому, що ви є. Тільки мами живуть заради своїх дітей, хоч і самі часом цього не усвідомлюють. Тільки мами дарують своїм дітям любов, ніжність і ласку, при цьому нічого не просячи взамін. Ми даруємо уклін всім матерям і говоримо їм велике спасибі. Дякуємо вам! Посміхайтеся частіше, радійте частіше і не сумуйте, коли ваші діти залишають рідний дім. Це нормальний перебіг життя, адже і ви теж колись покинули своїх батьків, але при цьому не стали менше любити їх.


[11-01-17][Все для туристів]
Cиняцько-вулканічні перипетії (0)

[09-08-22][Відпочинок і поради]
Цитрон - символ розуму і король лимонів (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Мавки (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
КНПП (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-25)
Переглядів: 524 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: