Середа
18-09-26
08:27

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Дайвінг на Балі

Дайвінг на Балі

Балі - універсальне місце для підводного плавання, чудово підходить як початківцям, так і досвідченим дайверам

Балі омивається водами Індійського океану, Явского моря і балійського моря. Дайвінг на Балі пропонує дрейфуючі занурення, занурення до останків кораблів, в місця проживання акул, до підводних скель і занурення для любителів підводної фотозйомки.
Дайвінг на Балі На острові Балі є все, що потрібно для гарного дайвінгу: ідеальна температура води (27-28 градусів), чудова видимість (до 40 м), численні коралові рифи, різноманітні тропічні риби (молу-молу, риба-ангел, риба -наполеон, барракуда, риба-крокодил і багато інших), гігантські черепахи, скати (манти, плямисті скати), акули (молотоголових, рифові, китові) і затонулі судна.
Місць для занурення досить багато, і не одне з них не схоже на інше.
Підводний світ Балі вражає своєю красою, неймовірним різноманіттям екосистеми, яскравістю та неповторністю фарб, тому дайвінг на Балі залишить у Вас найяскравіші і незабутні враження.

Сезон дайвінгу на Балі.

Дайвінг на Балі прекрасно проходить в сухий сезон (квітень-листопад), а в сезон дощів (грудень - березень) видимість може бути обмеженою.

Острів Нуса Менджанган.

Дайвінг на Балі Острів Нуса Менджанган є частиною Національного парку, розташовується у 8-ми км на північний захід від Балі. Перебіг практично відсутня, видимість 15 - 40 м., глибина занурення 3-35м., Підходить для дайверів всіх категорій. Нуса Менджанган - одне з найцікавіших місць для дайвінга на Балі. Острів Нуса Менджанган оточений кораловими рифами, скелями і гротами.
У західній частині острова на глибині 7 метрів знаходиться затонуле судно "Анкер", улюблене місце китових акул, скатів і барракуд. У острова мешкає багато черепах. А нічний дайвінг в прибережних водах Нуса Менджанган дає унікальну можливість пізнати ті таємниці морського життя, що недоступні для дайвінгістов днем.

Туламбен.

Розташований на північно-сході Балі, видимість - 12-25м., Течія - нульове, слабке; можливість занурення на глибину від 3 до 40 м. Підходить для дайверів всіх категорій. Дайвінг на Балі особливо гарний у Туламбене, це найвідоміший та відвідуване місце для підводного плавання, його головна визначна пам'ятка - перебувають у 30-ти метрах від берега уламки американського корабля "Liberty", які доступні для дослідження вже з глибини 2-х метрів. Крім того, гідні уваги 60-метрова прямовисна скеля, коралові сади (тверді, м'які корали), тропічні риби (мурена, риба-папуга, барракуда). У водах Туламбена мешкають манти, рифові і молотоголових акули. Туламбен - відмінне місце для відео-та фотозйомки.

Амед.

Дайвінг на Балі Амед - тихе містечко, розташоване на північно-східному узбережжі острова, недалеко від Туламбена. Видимість - 15-25м, течія - нульове, слабке; можливість занурення на глибину від 3 до 40 м. Підходить для дайверів всіх категорій. Прибережні води Амедіа багаті кораловими ландшафтами (рогоподібним корали) і є житлом безлічі рифових риб (риба люціан, риба-метелик). Амед добре підходить для технічного дайвінгу. Іноді сюди запливають акули. Умови сприятливі не тільки для дайвінгу, але і для снорклінга.

Падангбей.

Розташовується на східному узбережжі Балі. Видимість 20-40м, протягом - від слабкого до дуже сильного, буває непередбачуваним; глибина від 10 до 40м. Занурення рекомендується для просунутих і досвідчених дайверів. Падангбей представлений 4 дайв-сайтами, що розташовуються в кілька хвилинах один від одного. Це три острівця, де занурення дозволено тільки досвідченим дайверам:

Топеконг - невеликий острів площею 3000 кв. м., протягом часто змінює напрямок, багато акул, риба молу-молу;
Мімпанг - улюблене місце проживання акул, тут їх можна побачити зграями, підступне протягом, величезні тропічні риби;
Біаха - дуже сильна течія, бувають вири, зустрічаються акули, але не так часто, як у Мімпанге, красиві коралові сади;
а також Блакитна Лагуна, усіяна морськими зірками, де водяться риба губан, мурена, риба-крокодил і біла рифова акула. Блакитна Лагуна добре підходить початківцям дайвінгістам і рекомендується як одне з кращих місць для снорклінга.

Острови Нуса Пеніда і Нуса Лембонган.

Розташовані на півдні-сході від острова Балі. Видимість від 20 до 40 метрів, протягом від слабкого до сильного, можлива глибина занурення до 40 метрів. Рекомендується для всіх категорій дайверів.
Дайвінг на островах Нуса Пеніда і Нуса Лембонган дуже видовищний завдяки неймовірно великої кількості різних риб (губан, риба-метелик), кораловим садам з твердих і м'яких коралів, яким вдалося зберегти свою первозданність. У островів також мешкають величезні морські черепахи, скати і рідкісна риба молу-молу.

Пемутеран.

Цей район знаходиться на півночі острова Балі, видимість від 15-30 метрів, протягом від спокійного до сильного, глибина занурення - до 50 метрів. Рекомендується досвідченим дайверам. Основна визначна пам'ятка - кораловий риф (90% м'яких коралів), площею 2000 кв. м., що минає углиб на 50 м. У водах Пемутерана крім інших тропічних риб водиться морська голка.

Гіліманук.

Секретна бухта - Гіліманук - розташовується в західній частині острова Балі, видимість до 15 метрів, глибина занурення 10 метрів, течія слабка, рекомендується початківцям дайвінгістам. Секретна бухта - рай для фотографів, які захоплюються макрозйомкою, в бухті мешкають рідкісні представники підводного світу (морські змії, вугри, риба-жаба, риба-папуга, камбала, риба-заєць і багато інших).

Нуса Дуа-і Санур.

Недалеко від курортів Санур і Нуса Дуа-(300м) розташовуються дайв-сайти, де можна подивитися красиві коралові сади, місце проживання гігантських молюсків, риби крокодил, рифових акул і морських змій. Південніше Санур мешкають дельфіни. Підходить для всіх категорій дайверів.

Курси дайвінгу.

На Балі проводяться курси дайвінгу по системі PADI для всіх бажаючих: починаючи з уроків для початківців до курсів підвищення кваліфікації. Заняття проводять високопрофесійні інструктори. По закінченню Ви отримаєте сертифікат. Вартість - від 150 $ в залежності від обраної програми і кількості днів навчання.


[10-01-10][Все для туристов]
Зимний фристайл (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Бродіння «блакитної» крові. Їдемо відпочивати. (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: відпочинок і лікування (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія: національна кухня (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 851 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: