Середа
18-09-19
16:29

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Цікаві Єгипту, країна фараонів

Цікаві Єгипту, країна фараонів


Єгипет - не тільки сама древня, але і одна з найбільших цивілізацій, коли-небудь існували на землі. Ця країна неймовірно багата пам'ятками, такими як піраміда Хефрена, піраміда Мікеріна, гора Мойсея, монастир Святої Катерини і Долина Царів, про які й піде мова в даній статті.

Приблизно в ста шістдесяти метрів від піраміди Хеопса підноситься піраміда Хефрена, висота якої дорівнює ста тридцяти шести метрам, а старовини - ста сорока трьох метрам. Якщо подивитися на піраміду Хеопса і Хефрена піраміду, то здається, що друга з них більше першої. Такий ефект досягається за рахунок того, що піраміда Хефрена побудована на більш високій позначці. Унікальна ця споруда ще й тому, що є найбільш компактним в світі. Об'єм піраміди дорівнює 16292000 кубічних метрів, при цьому вільний простір займає не більше ніж 0,01%. У давнину її називали пірамідою «Хафра великий». Безсумнівно, вона виправдовує назву.

Піраміда МікерінаПіраміда Мікеріна - найменша з пірамід комплексу Гізи. Крім того, вона ще й сама «молодша». Мікерін був онуком Хеопса і простяг свою піраміду в двохстах метрах від піраміди Хефрена. Висота її всього шістдесят два метри, а довжина сторони дорівнює ста дев'яти метрів. Незважаючи на відносно невеликі розміри, стародавні письменники та історики вважали її найпрекраснішою з усіх існуючих пірамід.

Гора МоісеяПоговорім тепер про гори Мойсея і монастирі Святої Катерини. У Біблії сказано, що це місце є священним. Мойсей тут отримав від Бога десять заповідей, які були написані на кам'яних скрижалях. Біля підніжжя гори Мойсея розташувався монастир, названий на честь мучениці Катерини. Її стратили за те, що вона відмовилася відректися від християнства. Практично всі туристи починають підніматися на гору затемна, спеціально для того, щоб першими зустріти світанок. Шлях на вершину неблизький, але в той же час не дуже важкий, адже ченці вирубали 3750 сходинок. Добравшись до самої вершини, ви побачите невелику каплицю, присвячена Святій Трійці. Всі фрески у цій каплиці описують непросте життя Мойсея. На великій мозаїці зображена Діва Марія з немовлям Ісусом, а з боків стоять Ілля та Мойсей. Недалеко від монастиря Святої Олени розташувався маленький містечко Сент-Катрін. Головним джерелом доходу для мешканців міста є туристи, для яких у місті організовані готелі, супермаркети, торговий центр і багато іншого.

За містом Фіви в горах починаються численні долини, найзнаменитіша з яких називається Долиною. Її ще називають «долиною царських гробниць Біба ель-Мюлюка»: гробниці Тутанхамона, Аменофіса II, Тутмоса III, Рамзеса VI, Рамзеса IX, Мережі I. Незважаючи на те, що сьогодні люди проклали тут зручні дороги, це місце оповите серпанком загадкових таємниць, точно так само, як і весь Єгипет.


[10-10-10][Все для туристів]
Кава! (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Чилі: визначні пам'ятки (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Кращі блюда з щурів для новорічного столу (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
КНПП (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (12-01-22)
Переглядів: 572 | Теги: країна фараонів, Цікаві Єгипту | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: