Вівторок
18-09-25
00:58

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Чоловік в ліжку: який розмір найоптимальніший?

Особа цієї жінки припухло від сліз. Очі дивилися з благанням: чи можна хоча б щось зробити? З боку здавалося: якого їй щастя ще можна було бажати?! Коли вона вперше побачила, з чим приступає до своєї першої любовної атаці її новоспечений чоловік - у неї пересохло в горлі від хвилювання: розміри його «списи» були більш, ніж значні - шкільна 20-сантиметрова лінійка, яку забув на столі її син-третьокласник , здавалася жалюгідною скалкою.

Що її тоді переповнювало більше: захоплення чи очікування болю - сьогодні вона не може сказати. Вона чекала від нього ласки, а він вирішив йти напролом, йому здавалося, що при вигляді цього символу життя вона втратить свідомість від пекучого бажання. У результаті їхнє перше єднання перетворилося в облогу фортеці Козельськ, коли загарбники за допомогою міцного тарана безуспішно намагалися зламати ворота фортеці ...

З їх першого, аж ніяк не радісного, дня, пройшло близько 15 років. Час, достатній для того, щоб «притертися», як характерам, так і самим інтимних частин їхніх тіл. Але на очах у неї сльози, і її можна зрозуміти: практично після кожної їхньої нової «проби» їй доводиться звертатися до гінеколога - зашивати численні розриви ...

Це один з найпоширеніших міфів щодо чоловіків - чим більше розмір, тим щасливіше жінка, якій власник цього багатства дарує любов. Він старанно насаджується порноіндустрією, але не відповідає дійсності. І вже потерпіти за великі гроші це борошно актриса ще може. А ось жити з таким чоловіком навряд чи погодиться.

У цьому немає нічого дивного: в середньому вагіна становить від 6 до 10 см. Вона цілком може розтягуватися, зазвичай на 3-5 см, але ніяк не на 8-12 см. При цьому треба врахувати, що при розтягуванні товщина стінки цієї порожнистої трубки різко зменшується і деколи не перевищує за тонкощі цигарковий папір. А якщо в пориві пристрасті чоловік втрачає голову і обрушує на свою партнерку удар за ударом, недовго статися і біді!

До речі, французькі медики підрахували, що чоловіче достоїнство довжиною 10-14 см прийнятно для кожної третьої жінки, якщо до верхньої межі додати ще пару-трійку сантиметрів, то пристосуватися до такого зможуть близько 80% жінок, а якщо гордість чоловіка перевищує 19 см, то впоратися з цим можуть не більше 15% жінок.
Це сувора правда життя.

Тим часом природа практично все передбачила. Підраховано, наприклад, що 75% чоловіків мають цілком прийнятні розміри: від 13 до 19 см, «карликів» близько 11%, а гігантів трохи більше - 14%. Але розмір для трьох чоловіків з чотирьох практично не має значення, і тільки чверть із представників сильної статі повинні «підбудовуватися» під жінку.

Цю думку французів збігається з дослідженням доктора Річарда Едварда, який у 1998 році в Канаді провів дослідження, в ході якого взяли участь 3100 чоловіків.
Але ось виробники презервативів LifeStyles відчайдушно з цим сперечаються і стверджують, що лише у 4% дорослих «знаряддя насолоди» від 17,8 см або більше. А може, їм просто латексу шкода?!

В якості ілюстрації можна навести такі дані: за даними численних досліджень середній розмір істотно різниться по країнах. Наприклад, за даними з Кореї середній розмір у цьому регіоні - 9,6 см, Індії -10,2 см, Бразилії - 12.4 см, Венесуели - 12,6 см, Великобританії - 12,9 см, Іспанії - 14 см, Німеччині - 14,4 см, Італії - 15 см, Франції -16 см. Дані на росіян, українців, білорусів відсутні через те, що у нас такі дослідження зазвичай не проводяться. Американців ж у цьому списку теж можна не шукати - вони у всьому звикли бути першими, а тут у них немає першості.

Звичайно, «карликам» (а до них зазвичай відносяться представники Східної Азії, зокрема, японці, китайці, корейці, тайці, так вже історично склалося) доводиться компенсувати «малий зріст» витонченої технікою сексу. От чому цьому приділялася підвищена увага з глибокої давнини. Так з'явилися і «Дао любові», і «Камасутра», і «Гілка персика». Головна мета цих трактатів - навчити чоловіка такого мистецтва «підготовки жінки», при якому вона втрачає голову настільки, що перестає звертати увагу на розміри. Звідси і різноманіття поз, яких налічується кілька сотень. Але ця «школа» корисна не тільки «малюкам», але і всім іншим чоловікам.

Набагато важче гігантам, звичайно, якщо вони трепетно ставляться до коханої жінки і не хочуть, щоб вона більшу частину часу перебувала в лікарні, приводячи в нормальний стан своє здоров'я, що похитнулося. Тут може допомогти тільки делікатність, вивчення спеціальних сексуальних технік і позицій, при яких забезпечується недостатньо глибоке проникнення. І самою собою зрозуміло, використання всіляких гумових кілець, щоб не травмувати ніжну жіночу сферу ...

І незалежно від розміру потрібно вчитися у самих умілих коханців - тих же індійців, китайців, японців. Жінка - це той великий дар, який посланий нам згори! І ставитися до нього потрібно відповідно: трепетно та бережливо!

[10-03-13][Все для туристов]
Туристический горелка (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Вартість життя в Доміникане (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Великі визначні пам'ятки маленької Куби (0)
[09-09-19][Карпати]
МОї Карпати. (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 1090 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: