Неділя
18-09-23
20:04

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Чим зайнятися в нудний день?

Кожен шукає свій спосіб розрядити нудьгу, що накочує хвилями, що розхитує нервову систему і доводящую до всіляких нелогічних вчинків. І кожен, відповідно, знаходить. Але не всі шляхи правильні, деякі можуть принести досить сильної шкоди і самій людині, і навіть його близьким.

Найпопулярніший спосіб перемогти нудьгу - веселі гуляння в компанії друзів для чоловіків, і спілкування з подругами - для жінок. Але коли-небудь все набридає і те, що колись було сенсом життя, перестає приносити колишнє задоволення. Це знак - настає час, щоб забити тривогу і щось змінити у своєму житті.

Які симптоми хронічної нудьги? Вони бувають у кожного свої. В одних це небажання що-небудь робити взагалі. У інших - бажання робити все, але ніщо не приносить задоволення і в результаті з'являється стійка відраза до всього, з чим доводиться мати справу. Хронічна нудьга не просто огидне явище - це явище, що б'є по здоров'ю, що доводить до депресії і штовхає іноді на дії, наслідки яких залишають друк на майбутньому. Наприклад - випадковий шлюб. Або різка зміна роботи. Або розкол сім'ї.

Зміни - вони завжди на краще, не варто страждати через таку дрібницю, як нудьга. Досить повірити в свої сили і підключити найсильніший механізм подолання сірості буднів - уява, що допомагає в корені подолати власну нудьгу.

Кросворди, телевізор, пиво, чіпси - це все стереотипно.

Детективи, вишивання хрестиком, нові рецепти - це все банально.

Для початку слід зрозуміти, що головним ворогом нудьги, і відповідно нашою головною зброєю є різноманітність світу, що нас оточує. Це так тільки здається - чотири стіни навколо, підлога, стеля - ось і скінчився світ. Але! Шахова дошка теж маленька. Всього-то - вісім на вісім клітинок. І все ж, математично було вирахувано, що навіть на звичайній дошці кількість варіантів того, як можуть бути розставлені фігури, наближається до декількох мільярдів. Яке ж різноманітність таїть у собі всі оточує нас!

Не так просто миттєво уявити собі, чим же можна зайняти розум і руки. Але не варто впадати у відчай. Розповісти смішний анекдот відразу ж, як тільки попросять, теж досить складно.

Ось самі прості ідеї:

• Змінюйте весь час щось навколо себе. Нехай це буде просто переставлений вазон з квітами. Якщо хочете переставити вазон, поставте новий. Якщо хочете посадити квіти у вазон - посадіть дерево.

• Зберіть усі дрібнички, які тільки зможете знайти, і спробуйте зробити якийсь витвір модерного мистецтва. Будьте впевнені, все, у що ви вкладете душу при створенні, стане модерним мистецтвом. Приміром, можна взяти звичайні сірники, свічки і запальничку, щоб розм'якшувати віск. Які дивовижні споруди можна створити з простих сірників, з'єднаних разом кількома краплями воску!

• Намагайтеся спрощувати своє життя. У простоті насправді набагато більше різноманітності, ніж в складності. Слухати спів птахів, дитячий сміх, шум вітру в листі - все це набагато прекрасніше, ніж будь-яка музика. І що може бути простіше?

Любіть своє життя, бережіть кожну мить. Адже життя прекрасне, якщо не отруєна нудьгою. Ніколи не припиняйте пошуків протиотрути від нудьги - і будьте завжди щасливі.

[10-02-16][All for the tourists of]
Dzhypinh on Svydovtsi (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Канада: історія кленового сиропу (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мальта. Визначні пам'ятки (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Спогади про опришків (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-17)
Переглядів: 707 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: