Четвер
18-09-20
18:08

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Чим зайняти дітей влітку?

З настанням спекотної пори приходять і довгоочікувані літні канікули. Діти радіють прийдешнім вільним днинки, а батьки ламають голову над тим, чим зайняти своє чадо в цей період, та так, щоб з користю. Яким би самостійним не здавався собі дитина, залишати його одного на цілий день не хочеться. Не хочеться також, щоб він сидів цілодобово в екрана телевізора чи монітора комп'ютера. А безцільно тинятися по вулицях - теж не вихід. Що ж робити?

Звичайно, замислюватися над цим питанням краще заздалегідь - підшукати підходящий літній оздоровчий табір, мовні курси, місце підробітки або просто відпочинку. Варто визначитися, що потрібно Вам і Вашій дитині, розглянути різні варіанти і вибрати оптимальний.

Як розповіла газеті методист міського відділу освіти Людмила Ладягіна, в червні на території 17 шкіл міста працюватимуть денні пришкільні оздоровчі табори, які за бажанням зможуть відвідувати діти 1-5 класів.

- Діти будуть перебувати в денних таборах щодня з восьмої години ранку і до другої години дня, - каже Людмила Ладягіна. - Передбачено харчування, яке буде оплачуватися батьками. Для дітей будуть організовуватися екскурсії, прогулянки по місту, відвідування виставок, музеїв, кінотеатрів. Під наглядом педагогів діти зможуть грати, брати участь у змаганнях, і, може, навіть ходити на море.

Наприклад, клуб Юних моряків (знаходиться на вул. Подгорної - прим.) Збере в «своєму колі» тих, кому подобається займатися вітрильним спортом і перебувати в морі. Протягом року для хлопців, які відвідували клуб, проводилася теоретична підготовка на базі, вони допомагали, в міру своїх сил, в ремонті вітрильного спорядження. А тепер, в літній період, хлопці зможуть використовувати накопичені знання та досвід на практиці. Також у клубі з дітьми будуть проводитися змагання, заняття з плавання, п'ятиденні походи на Обіточна косу.

На станції Юних натуралістів для дітвори використовується кілька форм роботи - гурткових занять, які акцентуються на практичну участь у природоохоронних справах.

- Ми з дітьми організовуємо експедиції на природні об'єкти, походи, - розповідає директор станції Юних натуралістів Наталія Міщенко. - Діти доглядають за рослинами, висадженими ще навесні, спостерігають за їхнім ростом. З середини червня на базі станції починає роботу загін відпочинку і дозвілля, де формуються групи дітей на строк від двох тижнів до двох місяців. Перебувати тут діти будуть по чотири години щодня, харчування надаватися не буде. У рамках проведення дозвілля плануються виконання «корисних справ» на ділянці, розважально-ігрова програма, екскурсії, відвідування кінотеатрів (де буде можливість перегляду профільних фільмів, пов'язаних з природою), заходи з оздоровлення та релаксації. Хлопці будуть займатися роботами на базі живого куточка, міні-ферми, плодових садів, доглядати за квітами.

Станція юних техніків все літо також працює з дітьми з авіа-моделювання, ракетному моделювання, судо-моделювання, художнього конструювання, випилювання і випалювання, початково-технічного моделювання.

Дитячий клуб «Зоряний» (вул. Фестивальна) пропонує різні гуртки, де діти зможуть зайнятися виробами з природних і штучних матеріалів, випалюванням і випилюванням, виготовленням панно, а також танцями і англійською мовою.

Центр дитячої та юнацької творчості проводить спільну роботу з дитячими пришкільними таборами - організовує для дітей майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, пропонує ігрові програми, театралізовані вистави. Номери художньої самодіяльності дітям, які відпочивають в пришкільних таборах, з задоволенням покажуть «гуртківці» ДК «Софіт».

У міському Палаці культури хлопці теж можуть знайти для себе заняття - там для них працюють хореографічні колективи, дитяча ізостудія, театр юного глядача «Данко». Шостого липня на Приморській площі буде проведено щорічне свято - День Нептуна, в організації якого візьмуть участь «молоді таланти» театрального колективу. Свою програму під дахом Палацу Культури влітку готові будуть показати київські циркові колективи та, що вже стали традиційними, ляльки-велетні з Луганська.

У нашому місті працює центр скаутського руху та молодіжного туризму «Відкрите серце» (вул. Смоленська, 3, мікрорайон «Приплив»). Предмет головної уваги цієї організації - робота з дітьми та молоддю від 5 до 22 років з фахівцями в конкретних галузях знань. У програмі центру - проведення лекцій та практичних занять з скаутингу, скаутських таборів і змагань, багатоденних походів і походів вихідного дня, екскурсій, туристських таборів, чемпіонатів зі спортивного туризму. З 2 і по 6 червня керівники центру проводять дні туризму для учнів 5-10 класів всіх шкіл міста під час навчально-виробничої практики. Цей захід буде проводитися на Мерліковой балці. А 16 - 21 червня буде організований туристко-оздоровчий табір для дітей, який розташується в Бердянському районі, поблизу села Новосолдатское. Там учнів навчать орієнтуватися на місцевості, елементам скелелазіння, та й просто самостійності - самим себе обслуговувати, готувати їжу.

«Острівці свободи»

Дитячий відпочинок у таборі - це знайомство з новими друзями і веселі ігри, це екскурсії в цікаві місця, гучні дискотеки. Тут діти відпочивають від шкільної метушні, дотримуються режиму дня, збалансовано харчуються, беруть участь у розвиваючих іграх, пізнають навколишній світ. Загалом, це той відпочинок, який забезпечить дитині масу вражень і позитивних емоцій на весь наступний рік.

Вибір табори для дитини - непросте завдання для батьків. Це може бути табір в нашому місті, а якщо дозволяють можливості, то табори Криму, Західній Україні і навіть за кордоном.

Як розповів директор туристичного агентства «Темерінда» Віталій Шевченко, дитину можна відправити як просто на відпочинок у дитячий табір, так і на мовні курси до країн зарубіжжя, де він зможе відпочити і покращити свої знання іноземної мови.

- Є лінгвістичні табори в Швейцарії, - розповідає Віталій Шевченко. - Двотижневе відвідування такого табору коштує від 1800 євро (проживання, уроки, екскурсії, спортивно-ігрові програми). Віза коштує 65 Євро. Мовні двотижневі курси в таборах на Мальті затребувані більш за всіх інших, про них дуже багато позитивних відгуків. Вартість двох тижнів перебування - від 1280 євро, віза - додатково. Взагалі, табори за кордоном можна знайти де завгодно, було б бажання. Вони готові прийняти дітей віком від восьми років. Лінгвістичний табір дозволяє поєднати відпочинок під час канікул з навчанням. Для відпочинку ми пропонуємо табори Криму, Чорногорії, Болгарії, Туреччини, Словаччини та інших країн. Наприклад, молодіжні табори Туреччини (з 8 до 16 років) - від 900 $ за два тижні, молодіжний відпочинок в Чорногорії (на невеликих віллах) - від 300 Євро. Дитячі табори в Болгарії з заїздом на два тижні - від 480 євро (авіа переліт), від 280 євро (автобус). Багато дітей із задоволенням відпочивають у спортивно-туристичних, «скаутських» таборах. Відпочинок у дитячому спортивно-туристичному таборі «Superkids» в Криму коштує 4 000 гривень за заїзд (16 днів). У Словаччині є дитячий скаутський табір, розташований у лісі на березі озера, в горах, де діти живуть у наметах. Вартість «заїзду» в цей табір - 350 євро. Ще ми можемо запропонувати чудовий скаутський табір в Говерлянського заповідника (Карпати) - 1700 гривень / заїзд, де також діти живуть у наметах, проходять пішохідні маршрути з рюкзаками, «спальниками».

Можна відправити дитину і до місцевих табору. Путівка в «Червоної гвоздики» коштує 2250 - 2500 гривень (2 і 3 зміна), путівка до «Морську республіку» обійдеться вам у 1500 гривень за 18 днів заїзду. У «Райському куточку» за 3000 гривень \ 20 днів, а дитячий табір «Орлятко» візьме дітей на 21 день за ціною 1785 гривень за путівку.

Дитячий табір «Артек»

Міжнародний дитячий центр «Артек» - відома дитяча здравниця, яка спеціалізується на організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків.

Разом з унікальними кліматичними умовами, комплексом оздоровчих процедур, екскурсійних і пізнавальних програм, «Артек» перетворює традиційний відпочинок дитини у свято творчості і таланту, дає можливість кожному розкрити себе і відкрити прекрасний світ навколо себе. Щорічно в гостях у хлопців бувають відомі письменники, музиканти, зірки естради та телебачення.

На території площею 208 га, потопаючи в зелені реліктових парків, розташовано 10 дитячих таборів.

Проживання: в комфортабельних корпусах з розміщенням по 8-14 чоловік в кімнатах.

Харчування: щоденний харчовий раціон п'ятиразове харчування насичений великою кількістю свіжих овочів і фруктів. До послуг хлопців надано шведський стіл.

Пляж: морські купання з оздоровчим режимом пляжних процедур, медичним та рятувальним забезпеченням проходять під наглядом кваліфікованих лікарів і педагогів. РОЗВАГИ: на території «Артеку» є спортивний комплекс, стадіон, тенісні корти, ігрові майданчики, інтернет-кафе, яхт-клуб, музейно-виставковий комплекс, різні гуртки дитячої творчості, бібліотека, медичний комплекс. У таборі забезпечують дітей фірмовою артеківської одягом по сезону на час перебування в Центрі.

«Артек» приймає дітей позмінно.

Заїзди: 30 травня - 20 червня, 22 червня - 13 липня; 15 липня - 5 серпня; 7 серпня - 28 серпня.

Дайвінг-центр «Super kids»

Дитячий спортивно-туристичний табір «Superkids» розташований в реліктовому ялівцевому лісі, в селі Резервне, в 20 км від Севастополя у бік Фороса.

Харчування: 5-тіразовое, висококалорійне, насичене овочами та фруктами по сезону.

Невелика місткість табору (50-60 чол.) Дозволяє застосувати індивідуальний підхід до дитини.

Програма табору дуже насичена і включає в себе:

• пішохідний туризм - 10 км. За 4 години до спелеобази за старою Римської дорозі в унікальний Карадазький ліс. Перепад висот 300-900 метрів;

• кінний туризм - 10 миль на шляху, 4 години в сідлі, 2 гірничо-піщаних маршруту: перевал Кала-Фатлар по букової алеї і Балаклавська гряда, 6 підготовлених коней. Догляд за тваринами і спорядженням;

• дайвінг - район занурень - східна частина мису Айя Римська бухта (національний заповідник): гроти, печери, нічне сафарі, морська рибалка;

• пейнтбол - лісовий полігон + тир, командні ігри, тактика і стратегія бою;

• екскурсії - (за бажанням за дод. Плату);

• скелелазіння-район Батіліман, підніжжя гори Куш-Кая. 6 підготовлених трас - від простих до складних. Сходження зі страховкою до 30 м. Самостійна робота в парі;

• спелео-вертикалі до 37 м, 12 годин під землею. Гірський масив Ай-Петрі.

Експедиції в карстові печери: Яхта, Паласса, Кришталева.

Тривалість відпочинку: 16 днів.

Як зібрати дитину в літній табір

Ось уже на столі лежить куплена путівка, а до відправлення залишилася всього пара днів ... Як зібрати дитину в дорогу, що йому знадобиться на відпочинку, а що ні? Досвідчені вожаті радять, що обов'язково треба покласти дитині в сумку.

Одяг:

• спортивний костюм і кросівки;

• купальник або плавки;

• пара комплектів одягу для повсякденного носіння (шорти і футболка, майка і спідниця);

• кепка або панама;

• святковий одяг для вечорів відпочинку та дискотек;

• зручні туфлі на кожен день;

• теплі водонепроникні черевики або півчобітки для дощової, сирої і холодної погоди;

• кімнатні тапочки, сланці для басейну;

• кілька змінних сорочок, футболок з довгим рукавом;

• 5-6 пар шкарпеток або гольфів;

• нижня білизна (трусики, маєчки та ін.);

• піжама, нічна сорочка;

• вітровка, джинси для турпоходів;

• теплий светр або кофта.

Предмети особистої гігієни:

• зубна щітка і паста, туалетне мило (обов'язково в мильниці), господарське мило для прання;

• мочалка, шампунь, сонцезахисний крем;

• гребінець, ножиці для нігтів;

• великий рушник;

для дівчаток: косметичні приналежності для догляду за шкірою і тілом; гігієнічні приналежності для критичних днів.

Письмове приладдя:

• 2 ручки, олівці і лінійка;

• п'ять-шість зошитів;

• набір конвертів;

• блокнот чи набір паперу для листів.

Пам'ятайте, що ви відправляєте дитину в дитячий колектив, і тому збереження речей гарантувати не зможе жоден, навіть найкращий табір. Краще залишити вдома дорогий одяг і взуття, парфумерію, ювелірні прикраси, аудіо-та відеотехніку, за винятком простого фотоапарата-«мильниці». Також не варто давати дитині з собою значну суму грошей.

Якщо дитина одна вдома

• Якщо у двері дзвонять, а дверне вічко, в який можна подивитися, відсутній - не варто робити вигляд, що нікого немає вдома, а краще поцікавитися, хто саме прийшов і що людині потрібно. Ні в якому разі не варто відкривати двері. Тверде переконання дитини, що крім найближчих нікого в квартиру впускати не можна, убереже вас від великих неприємностей.

• Якщо незнайомець переконує дитини, що йому терміново треба подзвонити по телефону, нехай син чи донька запитає номер і зателефонує самостійно. А ще краще - відразу передзвонить вам.

• Зміцніть з внутрішньої сторони дверей табличку з написом «двері відкривати тільки татові, мамі ...» і тим, кому вважаєте за потрібне. Це постійне нагадування зробить дитину більш зібраним і упевненим в своїх силах.

• Всі номери телефонів, за якими необхідно телефонувати в екстрених випадках, повинні бути на очах.

• Обговоріть з дитиною ситуацію, як треба правильно виходити з квартири.

• Поясніть йому, що перед тим як відкрити двері, необхідно подивитися у вічко, а якщо такого немає, прислухатися, чи є хтось на майданчику. Краще перечекати і залишати квартиру, коли в під'їзді тихо. Коли синові чи доньці необхідно залишити квартиру буквально на кілька хвилин - наприклад, викинути сміття, привчіть навіть на такий короткий час закривати двері на замок.

• Обов'язково промовите з дитиною ситуацію, коли він повертається додому, а на сходовому майданчику знаходяться сторонні люди. Хай він краще подзвонить в сусідню квартиру, зробить вигляд, що прийшов до когось в гості. Але ні в якому разі не можна при незнайомих людей діставати ключі і відкривати квартиру. А на запитання: "не знаєш, хто в цій квартирі живе?», Відповідати коротко: «ні, не знаю».

• Якщо ж дитина, повертаючись додому, виявив, що двері квартири відкрита, ні в якому разі не можна туди заходити. Перше, що необхідно зробити - закрити квартиру і залишити ключі в замку! Потім зателефонувати в міліцію, батькам і звернутися до сусідів (до речі, для цього дитина повинна знати, в якій квартирі вдень хтось є).

• Нехай дитина зателефонує вам і розкаже, в яку ситуацію він потрапив. Тільки поясніть йому, що дзвонити необхідно тільки тоді, коли сторонні його не чують!

• Нехай він спокійно вийде з під'їзду і поговорить з вами.

Видобуток Юлія

[10-10-10][Все для туристів]
Хотин (1)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
У країні пропащих мясоєдов, кухня Аргентини (0)
[09-09-19][Карпати]
Гірське Озеро Синевір. (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Рибалка на Камчатці річка Велика - червень 2008 року. (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 2444 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: