Вівторок
18-09-18
19:29

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Будапешт

Будапешт


Будапешт Будапешт - це серце країни. Своїм зачаруванням місто зобов'язане мальовничій місцевості, прекрасній природі і прекрасною архітектурою. У Аквінкум вже 2000 років тому жили римляни, проте, сьогоднішній місто було засноване лише в 1873 році, шляхом об'єднання трьох самостійних міст: Буди, Пешта і Обуди.

З гори Геллерт або з мосту Ланцхід перед вами розкинеться унікальна панорама. З правого боку річки височіє горбиста Буда, яку як би коронують середньовічна фортеця і величний Королівський палац. Як дорогоцінний зелений камінь на сріблястій стрічці річки Дунаю лежить острів Маргіт. По іншій стороні річки варто Пешт, що є центром політичного, економічного, фінансовому й діловому житті. Будинки, побудовані в минулому столітті, чудово поєднуються з сучасними будівлями наших днів. За березі частині річки, що протікає в центрі міста, тягнеться забудований готелями елегантний Дунакорзо, що веде до величного будівлі Парламенту.

Будапешт знаменитий не тільки своїми фестивалями, музеями та архітектурою, а й лікувальними джерелами, турецькими лазнями. Від площі, розташованої біля знаменитої вулиці Ваци, відправляються поїзди-підземки, що з'єднують центр міста з рядом палаців на вулиці Андраші, з ренесансним будівлею Опери, з Пам'ятником тисячоліття Угорщини, з Музеєм образотворчих мистецтв та іншими пам'ятками Варошлігет. Більше 10 відсотків країни вважаються захищеною територією. Угорщина надає широкі можливості для сільського туризму, для велосипедних екскурсій. Ви можете зв'язати свій відпочинок з будь-якими спортивними програмами або з прийняттям лікувальних ванн. У печерах Бюккского Національного парку збереглися сліди стародавніх людей. Сталактитова печера Агтелека є найбільшою в Європі. Відомі угорські кінні заводи є центрами конярства та кінного спорту. Угорщина багата водами. Великі річки - велика спокуса для рибалок та любителів водного туризму. Сотні лікувальних джерел приносять задоволення і полегшення багатьом тисячам людей. У Будапешті - турецькі лазні, в Дюлі - кріпосний басейн, а в Бюкфюрде, поряд з безліччю відмінних термальних готелів, вас чекає майданчик для гри в гольф. Вуглекисла лікувальна вода Балатонфюред століттями робила місто Меккою для страждаючих серцевими захворюваннями. Угорське море, Балатон, найбільше озеро в Центральній Європі.


[10-01-29][Все для туристов]
Осень с привкусом кофе (календарь событий) (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кіпр: гроші і покупки (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Розваги в Ісландії (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Іспанська Корида (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 696 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: