Четвер
18-09-20
02:09

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

5 найбільш шокуючих місць планети

5 найбільш шокуючих місць планети
 

5 найбільш шокуючих місць планети 1. Музей Чортів. Каунас. Литва

Єдине місце в світі, де вигук «Тисяча чортів!» Буде в самий раз. Приблизно стільки чортів, чортиць, чортиків і чортенят тут і зібрано. Музей створили в 1966 році на основі особистої колекції професора А. Жмуйдзінавічюс. До 1991 року зібрано було вже 1742 експоната. Чорти з кераміки, дерева, металів, шкіри, пластмаси й інших, часом самих екзотичних матеріалів привезені в Каунас з 23 країн. Колекція постійно поповнюється. Каунаське представництво нечистої сили на сьогодні найбільше у світі.

2. "Ворота арештантів", він же "Музей катувань". Гаага. Нідерланди

Амстердамський Музей катувань набагато відоміший Гаазького. Однак найстрашніша експозиція - саме тут, у політичній столиці Нідерландів. На центральній площі Гааги Бау-тенхоф знаходиться похмурий древній каземат (XIII ст.), Куди на катування звозили злочинців із усього королівства. Тут же увазі відвідувачів - робочий інвентар екзекуторів. Якщо в першу ж хвилину ви не впадете від жаху в непритомність - а таке тут трапляється, - музейний гід люб'язно і дуже докладно розповість, як саме його використовували.

3. Музей душ покійних. Рим. Італія

У ризниці церкви Дель Сакро Куоре (Chiesa del Sacro Cuore) бажаючі можу відвідати маленький музей, у якому зібрані докази присутності душ померлих на землі. Щоб потрапити в музей, потрібно просити дозволу в місцевого священика. Однак це чиста формальність - вам майже напевно відкриють таємничу двері і все покажуть. Колекцію почав збирати в 1912 році настоятель церкви. Зараз тут сотні експонатів, пов'язаних з привидами. Є, приміром, нічний ковпак з відбитками закопчених пальців. Це сліди дотику примари Луїзи ле Сенешель. 7 травня 1873 покійниця з'явилася під покривом ночі до свого мирно спав дружину, кілька разів преболяче ущипнула за ніс і мстиво зірвала з нього нічний ковпак. Так, на думку вдівця, іноді дозволяв собі вільності, вона нагадала про те, що треба дотримуватися траур ... От тільки фотографії експонатів виявити ще нікому не вдалося.

4. Музей тортур. Мдина. Мальта

Суцільні відьми й інквізитори-бузувіри. І хоча музеїв зберігають «іспанські чоботи», гільйотини і тому подібну моторошнувату атрибутику, у Європі чимало, Мальтійське збори не знає собі рівних за силою впливу. Знаходиться музей у Мдину - древній столиці Мальти, в якій мало хто живе: середньовічні безлюдні вулички ... спуск у музейний підвал ... і ось вони: повішеники, люди без голів, диба, щипчики для видирання нігтів і тиски для здавлювання черепа. Знаряддя катувань винятково «рідні», середньовічні. Персонажі - воскові, але виглядають жахливо натуралістично. Людина з виряченими очима і екзекутор, що заливає йому в глотку киплячу олію. Інквізитор, яка вириває жертві мова. Ще один експонат: два сітчастих мішки, в одному - людина, в іншому - кістяк. І до всього іншого - горбань-доглядач, невідступно слідує за відважними екскурсантами.

5. Башта божевільних, або Музей патологоанатомії. Відень. Австрія

У XVIII столітті у вежі на нинішній Spitalgasse розташовувався божевільний будинок. Зараз підніматися сюди рекомендується або до одуру сміливим людям, або закінченим цинікам. Елегантне гінекологічне крісло з червоного дерева, засушені і заспиртовані органи, препаровані черепи і муміфіковані голови незаконослухняних громадян, експонати, присвячені венеричним хворобам і випадкам патологічного збільшення геніталій ... І все-таки прикро, що скульптурна група Лаокоона з синами, виконана з людських і звіриних кісток , загинула під час бомбардування.


[11-01-16][Все для туристів]
Terra Heroica-2011: історія оживає (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Ой що тото за соколи (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: національний напій (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
10 причин відпочити в Латвії (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 742 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: