П’ятниця
18-09-21
23:15

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

У цей день світ відзначає день ліквідації насильства щодо жінок. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатиметься він почав з 1981 року в пам'ять про трагічну загибель сестер Мірабаль, які були по-звірячому вбито за наказом домініканського правителя Рафаеля Трухильо в Домініканській Республіці в 1960 році.
25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок 25 листопада починається кампанія «16 днів активних дій проти насильства щодо жінок».

У минулому році голова ООН створив чоловічу комісію для боротьби з насильством щодо жінок. Пан Гі Мун оголосив про створення мережі чоловіків-лідерів, яка надасть опір жорстокому поводженню з жінками.

У створену групу увійшли такі відомі особистості, як бразильський письменник Пауло Коельо, норвезький міністр юстиції Нат Сторбергет, іспанська архієпископ Десмонд Туту ...

Як це не дико звучить, але за статистикою в наш час, 70% жінок страждають від фізичного та сексуального насильства з боку чоловіків.

І найчастіше дівчатка, дівчата і жінки страждають не від незнайомців, а від самих близьких - батьків, братів, коханих, чоловіків.

Побутове насильство по відношенню до жінок поширено по всій планеті і проявляється у всіх шарах суспільства незалежно від освіти та матеріальної забезпеченості.

Як це не дивно, але до 15% європейських жінок, здавалося б, таких незалежних і впевнених у собі щодня стають жертвами побутового насильства.

Деякі чоловіки до цих пір упевнені, що курка не птах, а жінка не людина, піднімаючи руку на жінку, вони навіть не згадують про те, що порушують права людини.

І це буде тривати до нескінченності, якщо жінки самі не будуть боротися за свої права і давати відсіч усім, хто тим чи іншим способом намагається їх образити і принизити.

У 2006 - 2008 роках Рада Європи - організація, в обов'язки якої входить захист прав людини на континенті, провела кампанію у вхідних в нього державах, спрямовану на те, щоб оголосити побутове насильство кримінальним злочином.

У США статистика сімейного насильства ще не так давно була такою ж жалюгідною, як і російська.

Але коли в 1996 році в США був прийнятий федеральний закон про насильство в сім'ї, число вбивств на «сімейної грунті» скоротилася в 4 рази.

У Росії ж подібний закон досі не прийнятий, хоча його гостра необхідність давно назріла.

За статистикою МВС Росії, найбільше злочинів скоюється на грунті сімейно-побутових відносин. У нашій країні близько 14 тисяч жінок в рік гине від рук чоловіків або партнерів, а дві тисячі закінчують життя самогубством.

На щастя, у нас існують громадські кризові центри, але, на жаль, притулки-притулку є лише в деяких із них.

У цих центрах працюють лише жінки, серед них психологи, медики, юристи та волонтери - жінки добровольці, які самі пройшли через пекло сімейного терору.

Всі вони намагаються допомогти жінкам подолати страх, залежність, виробити впевненість у собі, щоб допомогти звернулися за допомогою покласти край приниженням і побоям.

Допомога і підтримка цих центрів безкоштовна.

Інформація про телефони довіри та екстреної психологічної допомоги таких центрів міститься на перших сторінках усіх товстих телефонних довідників.

Але мені особисто здається, що жінки часто самі в якійсь мірі винні в тому, що потрапляють в залізне кільце деспотизму своїх супутників життя.

Багато хто, напевно, бачили передачу «Давай одружимося».

Сваха, яка бере участь у цій передачі і дає поради, як правильно будувати відносини, сама була жорстоко побита чоловіком.

Особисто мене вразив той факт, що жінка перед вступом у шлюб знала, що наречений бив двох своїх перших дружин і навіть сидів за побиття.

Ну і питається, - на що ж вона розраховувала, виходячи заміж за деспота?

І саме приголомшливе в цій історії те, що вона знову зійшлася з понівечили її чоловіком.

Особисто у мене слів немає ...

Дуже часто жінки, вступаючи в романтичні відносини з чоловіком, навіть не намагаються проаналізувати риси його характеру, погляди на сімейне життя і його минулі відносини з жінками.

А потім потрапляють в кримінальні зведення.

Особливо насторожує той факт, що побоям піддаються не тільки які-небудь неосвічені жінки з глибинки, а успішні в бізнесі пані, кандидати наук та інші розумні і багато чого в житті досягли жінки.

Напевно, багато хто пам'ятає, що навіть талановитий Тіну Тернер бив її чоловік-продюсер Айк Тернер.

Або наша Валерія.

Обидві жінки, ризикнувши своєю кар'єрою, покинули тиранів. І тепер обидві вони відомі і продовжують радувати шанувальників своїм талантом. А імена їх мужів не миготять на сторінках ЗМІ.

Чому чоловіки б'ють своїх дружин і співмешканок, а ті терплять?

Найчастіше основи довготерпіння закладаються ще в дитинстві. Або жінка виросла в родині, де насильство було повсякденним явищем, або в дитинстві була позбавлена батьківської любові, виховувалася в строгості методом батога, не чула похвал, не отримувала подарунків і в результаті у дівчинки сформувалася низька самооцінка.

Чоловіки ж забіяки вибирають в дружини саме тих жінок, що показують свою слабкість, не можуть постояти за себе.

Чоловік подібного типу ні за що не стане знайомитися з сильною, вольовою, впевненою в собі жінкою, він інстинктивно шукає ту, що готова грати роль жертви.

Накладає відбиток на сімейне насильство і споконвічно російське - б'є, значить любить.

І деякі жінки цьому до цих пір вірять!

Хоча, якщо запитати таких жінок, - «Якщо ви любите свою дитину, тварина, чоловіка, чи станете ви їх бити?».

Думаю, 99,9% дадуть відповідь - ні.

Мій дід колись мені казав, що руку на жінку може підняти тільки не відбувся у житті чоловік, «слабак», одним словом, не мужик.

Подорослішавши і постеживши за різними типами чоловіків, я зрозуміла, що мій дід був абсолютно правий.

На жаль, багатьох жінок тримає біля тиранів їх матеріальна залежність, серцева прихильність і патріархальні уявлення про сім'ю.

Буває так, що на початку сімейного життя, а часом і на стадії залицяння чоловік проявляє дратівливість, агресію, завдає жінці побої, потім нібито кається, просить пробачення, дарує квіти, подарунки, каже гарні і пристрасні слова і клянеться, що це ніколи більше не повториться.

Жінка тане і прощає.

Але раз підняв руку, обов'язково підніме її знову. І вийти замкнуте коло.

Будь-якій жінці в першу чергу варто заздалегідь подумати про своє благополуччя та благополуччя майбутніх дітей, про свою і їх безпеки.

До того ж син, що виріс в сім'ї, де тато знущався над мамою, може перенести модель батьківської сім'ї на свою сім'ю. А дівчинка може вирости пасивною жертвою чоловіка тирана.

Деякі жінки бояться виносити сміття з хати і приховують свою неблагополучну сімейне життя.

Психологи ж радять навпаки розповісти про це родичам і знайомим. А якщо ситуація повторюється, то написати заяву в міліцію.

Рекомендується так само спільна консультація з чоловіком у сімейного психолога.

Але все ж, якщо жінка помилилася в обранцеві, кращим виходом звільнення з капкана буде розставання.

Відновивши душевну рівновагу, жінка має всі шанси знайти гідного супутника життя і назавжди забути про свої кошмарах.

Найголовніше усвідомити це і прийняти рішення, скориставшись допомогою друзів, родичів, фахівців.

Особисто я хочу в цей день побажати всім жінкам пам'ятати, що кожна з них хоч і маленька, але унікальна і безцінна всесвіт, що заслуговує любові, захоплення і поваги.


[09-10-22][Все для туристов]
Библиотеки нашего региона - Казна знаний! (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Побачити Париж і... поїсти (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: визначні пам'ятки (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сінгапур: неймовірна кухня (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-24)
Переглядів: 1008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: